Wyposażenie pralni: stojaki, worki i wózki na pranie

W świadomości pracowników albo gości szatnie oraz przebieralnie są pomieszczeniami, w których liczy się prywatność i przestrzeń osobista. Są to jednak nadal przestrzenie publiczne, które dzieli się z dziesiątkami a nierzadko setkami innych osób, dlatego konieczne jest zachowanie w nich odpowiedniej kultury przebierania i przechowywania swoich rzeczy. Wchodzenie do szatni, gdzie na podłodze leżą części garderoby, brudne buty albo nawet elementy osobistej bielizny, nie należy do przyjemnych doświadczeń. Z tego powodu należy zadbać o to, aby również podczas czynności takich jak przebieranie się do pracy, pracownicy mieli zapewniony jak największy komfort użytkowania szatni lub firmowych pralni.

Akcesoria do pralni

Dlatego oferujemy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i praktyczne wyposażenie pralni firmowych i zakładowych, na które składają się szafki na brudne ubrania i obuwie, worki, wózki oraz stojaki na pranie. Nasze produkty to wytrzymałe i odporne na uszkodzenia sprzęty, które doskonale sprawdzają się w wilgotnych warunkach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych tkanin odpornych na zabrudzenia worki nie przemakają, ani nie przejmują brudu, kurzu czy chemicznych osadów znajdujących się na odzieży i obuwiu w nich przechowywanych. W ofercie dostępne są także metalowe szafy na brudną odzież z wbudowanym w środku uchwytem na worki. Szafa jest zamykana na zamek, a ubrania wrzuca się do niej przez wlot umieszczony w górnej części mebla, dzięki czemu pełni rolę bezpiecznego i funkcjonalnego mini zsypu na brudną odzież. Idealne rozwiązanie do szpitali, przychodni, zakładów chemicznych i fabryk, gdzie pracownicy obcują z substancjami i środkami chemicznymi albo krwią i różnymi wydzielinami.

Wózki na brudne ubrania

Aby ułatwić przewożenie worków lub stojaków z brudnymi ubraniami lub obuwiem można zaopatrzyć pralnię albo szatnię w specjalne wózki mobilne. W ofercie posiadamy wózki autonomiczne lub połączone z ruchomymi stojakami na worki, które można przesuwać po pomieszczeniu i ustawiać bez problemu w najbardziej optymalnym miejscu. AJ Produkty proponuje także wózki na pranie w modelach zabudowanych, gdzie odzież zbierana jest bezpośrednio do nich i z pominięciem materiałowych worków; takie rozwiązanie sprawia się w przypadku grubej, ciężkiej odzieży jak płaszcze ochronne, kombinezony albo obuwia ochronnego. Posiadamy też specjalne wózki składane oraz z wbudowanymi hamulcami.

Stojaki na worki

Do przechowywania brudnej odzieży albo brudnego obuwia idealnie sprawdzą się wytrzymałe i jednocześnie elastyczne worki na pranie, które zamieszcza się na specjalnych stojakach. W ofercie AJ Produkty znajdziecie Państwo stojaki wózkowe, czyli modele w pełni mobilne, wykorzystywane np. w hotelach, pensjonatach albo w szatniach na pływalniach czy w siłowniach. Wśród worków królują modele wykonane z elastycznej, niekurczącej się tkaniny poliestrowej; dostępne są w kilku różnych kolorach i wyposażone w specjalne sznury ze ściągaczami, które pozwalają szybko zawiązać worek i nie martwić się o przypadkowo wypadającą zawartość.