Ławki do szatni i wieszaki - drewniane i z laminatu

Ławki szatniowe, czyli wygodne przebieranie

W obiektach sportowych, na basenach, w siłowniach i parkach wodnych szatnia to niezwykle ważne pomieszczenie. Klienci muszą się przebrać przed treningiem i po nim, należy im więc zapewnić wygodne miejsce, gdzie można zmienić ubranie i zarazem przechować je. Z pewnością klienci odwdzięczą się częstymi wizytami w Twoim centrum sportowym. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia szatni są ławki szatniowe. W AJ Produkty zadbaliśmy o szeroki wybór ławek szatniowych z wieszakami na odzież, czy też posiadające oparcie, którego wysokość zależy od wybranego modelu ławki. Wszystkie nasze meble produkowane są w zgodzie z normami BHP. Dzięki temu gwarantują bezpieczeństwo osobą, które z nich będą korzystały na co dzień. Produkty, takie jak ławki czy wieszaki do szatni szkolnej, poza obiektami sportowymi, sprawdzają się też w szatniach pracowniczych. Najbardziej praktyczne są modele ławek z wieszakami, ponieważ osoby, korzystają z tego typu produktu, będą mogły powiesić na nich swoje rzeczy, nie blokując w żaden sposób przejścia, tzw. ciągu komunikacyjnego. Jeśli ławka szatniowa czy ławko-wieszak ma być ustawiony w dużym bądź w mniejszym obiekcie sportowym, to należy dobrać taki model, którego ciężar, długość i kolor będzie najlepiej pasował do posiadanego już wnętrza. Poniżej opisujemy dostępne typy, abyś z łatwością wybrał model, który najlepiej odpowie na potrzeby Twojego biznesu.

Stabilne wolnostojące ławki do szatni

Wolnostojące ławki do szatni to meble stanowiące niezbędne wyposażenie, w każdej przebieralni biurowej, jak i sportowej. Sklep AJ Produkty oferuje wytrzymałe i praktyczne ławki oraz wieszaki szatniowe. Ławka szatniowa występuje w wersji z wieszakami lub jako wolnostojąca ławka do szatni, której siedzisko może być wykonane np. z tworzywa jakim jest wysokociśnieniowy laminat . Część naszych ławek posiada siedzisko wykonane z trwałego, lakierowanego drewna sosnowego. Ramy, których długość jest zróżnicowana, powstały z wytrzymałych, lakierowanych rur stalowych, co zapewnia maksymalną stabilność podczas siedzenia. Metalowe ramy pokryto trwałym lakierem proszkowym, co sprawia, że są jeszcze bardziej odporne na uszkodzenia i zużycie, a także zapewniają eleganckie wykończenie ławeczki do szatni. Dodatkowe akcesoria, takie jak na przykład wieszak do szatni na ubrania, półki na buty można zamocować bezpośrednio do ławek lub kupić od razu gotowy zestaw. Jednym słowem, nasze ławki czy ławko-wieszak do szatni to doskonały wybór dla osób pragnących zapewnić swoim klientom stabilne i wygodne miejsce do przebierania, które przetrwa regularne zużycie przez długie lata. Aby uzyskać więcej informacji na temat tych typów ławek, odwiedź nasze strony produktów.

Ławki ścienne

Trwała i odporna na uszkodzenia ławka ścienna jest idealna do szatni, przebieralni, centrów sportowych i pomieszczeń socjalnych. Ławki na ścianę przeznaczenie i kształt mają podobne do ławek wolnostojących, różnią się jedynie tym, że nie są wyposażone w nogi i należy je zamontować do ściany. Ławka naścienna jest łatwa do zawieszenia i użytkowania. Montaż na ścianie zapewnia oszczędność miejsca i łatwość ustawienia. Ławka nie posiada nóżek co ułatwia czyszczenie przestrzeni pod nią. Siedziska wykonano z trwałego lakierowanego drewna bądź z trwałego laminatu, tworzywa wysokociśnieniowego w kolorze szarym, co sprawia, że są niezwykle łatwe w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć mokrą szmatką. Uchwyty, wsporniki powstały z wytrzymałego metalu malowanego proszkowo na kolor czarny. Ławka wisząca dostępna jest w różnych rozmiarach, maksymalna długość to 2000 mm, natomiast wysokość na której zostanie zawieszona zależy od potrzeb użytkowników. Wytrzymałe meble, takie jak ławki ścienne doskonale sprawdzą się w okolicach szaf ubraniowych – dzięki takiemu połączeniu stworzysz praktyczną kombinację, która pomoże zapewnić wygodne miejsce do przebierania. Wszystko, co niezbędne będzie w zasięgu ręki, a klienci uzyskają komfortowe miejsce, żeby usiąść. Wieszak ubraniowy w tym samym kolorze dostępny jako wyposażenie dodatkowe. Więcej informacji na stronach produktowych poszczególnych modeli.

Akcesoria do ławek

Poza gamą ławek szatniowych, w ofercie AJ Produkty znajdziesz również praktyczne akcesoria, dzięki którym wyposażenie Twojej przebieralni będzie naprawdę kompleksowe. Wśród akcesoriów oferujemy wieszaki do szatni, posiadające galwanizowane haczyki na ubrania, dodatkowe półki na buty czy nawet wolnostojące, przenośne stojaki na obuwie itp. Produkty te zapewnią maksimum komfortu podczas zmiany odzieży przed pracą lub treningiem. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie wyposażenia do szatni. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór lakierowanych ławek z oparciem bądź bez do szatni szkolnej lub do szatni pracowniczych z opcją haczyków na kurtki. Oferujemy także ławki szatniowe z wieszakami, które sprawdzą się w wielu różnych środowiskach, takich jak np. szatnie biurowe, pomieszczenia socjalne w zakładach pracy. W szkołach natomiast idealnie sprawdzą się wieszaki szatniowe szkolne, których długość jest zróżnicowana. Obustronna drewniana ławka szatniowa idealnie nadaje się do wykorzystania w przebieralniach w obiektach sportowych i rekreacyjnych, np. na basenie czy w siłowni, gdzie pod ścianą najczęściej znajdują się zamykane na klucz szafki do przechowywania ubrań i rzeczy osobistych, a po środku pomieszczenia występują meble takie jak jednostronne bądź dwustronne ławki do szatni sportowych, które mogą unieść bardzo duży ciężar. Dzięki naszym ławkom, czy poprzez odpowiednio dobrany wieszak, szatnia do użytku publicznego stanie się przytulnym miejscem dla każdego jej użytkownika. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem z naszej oferty!