Beanbag

Wśród wielu nietypowych siedzisk beanbag cieszy się dużą popularnością. To niezwykle wygodna i modna alternatywa dla klasycznej kanapy albo fotela. Czym jest beanbag? Beanbag nazywany też fotelem workowym, workiem sako czy po prostu workiem do siedzenia został wynaleziony we Włoszech. Obecnie określa się tak wszystkie miękkie, pozbawione stelaża siedzenia, wypełnione perełkami lub innymi granulatami dostosowującymi się do kształtu ciała. Wielką zaletą beanbag jest to, że jego design można idealnie dopasować do charakteru pomieszczenia, wybierając rodzaj i kolor obicia. Beanbag pierwotnie był kojarzony z meblem do pokoju dziecięcego, zresztą całkiem słusznie. Dzieci uwielbiają tego typu miękkie i wygodne siedziska, które bez trudu mogą przemieszczać po całym pokoju. Beanbag pozwala wygodnie umościć się z książką albo z laptopem na kolanach. Może być wykorzystywany w przedszkolach, w bibliotekach i czytelniach, na placach zabaw, w szkolnych świetlicach. Beanbag sprawdzi się właściwie we wszystkich pomieszczeniach w domu - w sypialni zamiast fotela albo w przedpokoju, gdzie można na nim usiąść, aby założyć buty. Worek sako przyda się również jako siedzisko do salonu - postawiony koło kanapy może służyć jako podnóżek. Siedziska tego typu urozmaicą każde wnętrze. Nasze siedzenia typu beanbag, z perełkami dostosowującymi się do ciała użytkownika dla optymalnego komfortu, to świetny wybór do domu i do miejsc wypoczynku w firmie. Meble do siedzenia, takie jak pufy, sofy, fotele, ale także oryginalne tapicerowane siedzenia beanbag tworzą unikalny klimat firmy. Pomagają zaaranżować poczekalnię, biuro, większy gabinet albo miejsce wypoczynku dla pracowników. Dzięki prostemu, stylowemu wzornictwu nasze siedziska doskonale nadają się do większości środowisk pracy.

Worek beanbag - zalety

Jak już wspomniano worek sako czy beanbag to pufa - siedzisko bez drewnianego szkieletu w środku. Taka pufa jest miękka i dopasowuje się do kształtu ciała. Dzięki swojej awangardowej budowie ten mebel znalazł wielu zwolenników. Można go kupić w kilku rozmiarach - od dużych do wręcz ogromnych. Można też wybierać spośród wielu obić i kolorów. Worek sako jest także lekki i łatwy do przenoszenia. Jest Beanbag będzie świetnym wyborem do pokoju dziecięcego. W pokoju dziecka powinno znajdować się miejsce do relaksu. Worek sako nie zajmuje wiele miejsce, łatwo go przemieszczać, ponieważ jest lekki, izoluje od zimnej podłogi, nie ma ostrych krawędzi, więc ogranicza ryzyko uderzenia lub skaleczenia. Jak widać beanbag ma wiele zalet. Worki sako dobrze prezentują się na podłodze pokoju dziecka bo są miękkie, kolorowe i przytulne. Dzieci uwielbiają tego typu siedziska. Worki sako są dobre dla kręgosłupa, dobrze dopasowują się do kształtu ciała naszych najmłodszych. Te pokryte trwałym materiałem siedzenia tapicerowane są odporne na zniszczenie i łatwe w utrzymaniu czystości. Nasze wygodne siedzisko, wypełnione specjalnym granulatem, zastąpi z powodzeniem klasyczny fotel. Zapewni wygodę i będzie dekoracją w każdym pomieszczeniu. Perełki wykonano z wysokiej jakości materiału, który zachowuje kształt przez długi czas. Tkaninę obicia wykonano z długowiecznego nylonu, który jest odporny na wilgoć i zabrudzenia. Materiał jest higieniczny i łatwy w czyszczeniu - wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką. Lekki, przytulny, wygodny - beanbag oznacza komfort i funkcjonalność w jednym prostym meblu.

W AJ Produkty znajdziesz meble biurowe niezbędne do pracy, począwszy od biurek, krzeseł biurowych i mebli konferencyjnych. Oferujemy też klasyczne siedzenia, takie jak sofy do poczekalni i do gabinetów, fotele wypoczynkowe, pufy i oryginalne siedzenia, jak poducha Fatboy Buggle-up. To wielofunkcyjny model typu beanbag do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynków. Siedzisko wypełniono perełkami dostosowującymi się do ciała użytkownika dla optymalnego komfortu, a paski zapewniają elastyczne użytkowanie. Możesz zamienić swoje siedzisko w krzesło, łóżko lub 2-osobową sofę - poducha daje wiele możliwości. W przypadku wątpliwości dotyczących dostępnych produktów skontaktuj się telefonicznie albo na czacie z naszymi pracownikami. Postaramy się pomóc w stworzeniu oryginalnego i funkcjonalnego wnętrza.