Wózki na stoły i krzesła

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Wózki do stołów i krzeseł: zastosowanie w firmie

Każdy, kto kiedykolwiek organizował większe przyjęcie, imprezę firmową lub domową uroczystość, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudne i wyczerpujące jest przygotowanie takich wydarzeń. Trudniejsze okazuje się jednak sprzątanie po nich, gdy w krótkim czasie trzeba złożyć i przenieść dziesiątki ciężkich stołów lub setki nieporęcznych krzeseł. Dlatego AJ Produkty postanowiło skutecznie rozwiązać ten problem, oferując Państwu nowoczesne i funkcjonalne wózki do składowania oraz przewozu tego typu mebli.

Transport krzeseł

W naszej ofercie znajdują się praktyczne wózki służące do szybkiego i łatwego transportu nawet kilkudziesięciu krzeseł jednocześnie. Wystarczy je złożyć, a następnie położyć jedno na drugim – wózek wykona całą ciężką transportową pracę za nas. Wszystkie nasze wózki do krzeseł posiadają hamulce blokujące, które zapobiegają przypadkowemu przesuwaniu się całej zapakowanej w krzesła konstrukcji. Dzięki szeroko rozstawionym kółkom o dużej powierzchni przesuwanie wózka jest niezwykle łatwe i nie wymaga dużego nakładu własnych sił. W ofercie dostępne są zarówno wózki puste, jak i w komplecie z gotowymi zestawami krzeseł składanych. Wózki występują w różnych rozmiarach i pojemnościach; standardowo są w stanie zabrać jednocześnie nawet do 28 krzeseł, które mogą być za pomocą wózka nie tylko transportowane, ale również przechowywane na dłużej, zaoszczędzając w ten sposób sporo miejsca.

Składowanie stołów

Taką samą ofertę przygotowaliśmy w przypadku stołów, których transport oraz przechowywanie również wymagają nie tylko sporej siły, ale i zręczności w odpowiednim ich ułożeniu. Wózek do stołów oferowany przez naszą firmę to banalne wręcz rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu na sprzątanie sal po imprezach czy spotkaniach biznesowych. Posiadamy wózki nadające się do przewozu nawet 12 stołów jednocześnie. Transport odbywa się w sposób płynny i bezpieczny dzięki stabilnej konstrukcji wózka, kółkom z hamulcami oraz zabezpieczeniom chroniącym stoły przed wysunięciem się z przegród. To idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie liczy się szybkość podczas sprzątania lub rozkładania stołów.

Szerokie zastosowanie

Nasze wózki przeznaczone do stołów lub krzeseł mają bardzo szerokie i zróżnicowane zastosowanie w praktycznie każdym typie przedsiębiorstwa. Z oczywistych względów najlepiej sprawdzają się w różnego rodzaju salach konferencyjnych, restauracjach i salach bankietowych, ale również w domach weselnych, podczas targów, wystaw firmowych, szkoleń czy wykładów. Organizacja firmowego spotkania integracyjnego, biznesowego lub prezentacji stanie się o wiele prostsza, a jej przygotowanie zajmie zdecydowanie mniej czasu. Wózki od AJ Produkty to starannie wybrane, przetestowane i sprawdzone akcesoria, które okażą się niezbędne w wielu firmach pragnących zachować jak najwyższy poziom, ceniących sobie czas swoich pracowników i pragnących jak najbardziej ułatwić im wykonywanie ich obowiązków.