Stoły do kawiarni, stołówki i restauracji

Children with an assortment of active classroom furniture

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci były aktywne w klasie.

Kup teraz

Stoły, zestawy do stołówki i jadalni

AJ Produkty w swojej ofercie posiada meble przeznaczone dla różnych obszarów przestrzeni roboczej. Od stołów warsztatowych po stoły do stołówki i miejsc wypoczynku. Każdy wie, że regularnie spożywane posiłki mają wpływ na nasze zdrowie, zdolność koncentracji i wydajność. Firmy i inne instytucje coraz bardziej zdają sobie sprawę z potrzeby zapewnienia pracownikom nie tylko zdrowej żywności, ale również komfortowej przestrzeni do jedzenia, czyli wygospodarowaniem miejsca, jakim jest stołówk, czy te restauracja pracownicza. Do zaspokojenia tych wymagań naszych klientów AJ Produkty stworzyło odpowiednie meble i krzesła, które służyć będą Państwu przez wiele lat. W ofercie AJ Produkty znajdują się specjalne meble, a wśród nich szeroki wybór stołów i krzeseł do kawiarni, restauracji i stołówek, których celem jest dostarczenie klientom funkcjonalnych produktów, spełniających wysokie wymagania użytkowników w atrakcyjnej cenie. Nasze towary wykonane są z wysokiej jakości materiałów o ciekawym wzornictwie i stylu, które są bardzo łatwe w czyszczeniu, dlatego też idealnie nadają się do intensywnego użytkowania i wpasują się w każdą przestrzeń.

Stoły do kawiarni

Wyposażenie kawiarni powinno być funkcjonalne, estetyczne oraz wygodne dla użytkowników. Szeroka gama mebli oferowanych przez naszą firmę, zaoszczędzi Państwa czas i sprawi, że znajdą tu Państwo odpowiednio dopasowane stoły i krzesła do gastronomii, które wraz z pozostałym wyposażeniem tworzyć będą spójną aranżację lokalu. Meble w kawiarni powinny być przede wszystkim praktyczne. Stoły do kawiarni powinny charakteryzować się wygodą i łatwością w utrzymaniu czystości oraz nie zajmując dużo miejsca, dodawać uroku oraz nadawać styl pomieszczeniu. AJ Produkty oferują piękne i designerskie stoły do kawiarni, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Stoliki kawiarniane kwadratowe i stoły do kawiarni okrągłe należą do najczęściej wybieranych przez przedsiębiorców, ponieważ pozwalają dobrze rozplanować przestrzeń i są to na tyle uniwersalne meble, że pasują do nich każdego rodzaju krzesła. Biorąc pod uwagę planowaną liczbę klientów z łatwością znajdziesz stół, który pomieści zakładaną ich ilość. Nasze okrągłe stoły do kawiarni posiadają różne wymiary blatów i rodzaj materiału, z jakiego jest wykonany. Do wyboru przedstawiamy blaty pokryte laminatem wysokociśnieniowym HPL, który jest odporny na wysokie temperatury, wilgoć, wstrząsy i zadrapania lub linoleum o właściwościach dźwiękochłonnych. Nogi stołu mogą być okrągłe bądź z krzyżowe z zaokrągloną ramą przy podstawie, co ułatwia sprzątanie - łatwiej sięgnąć pod stół mopem lub odkurzaczem i sprawia, że pod blatem jest mnóstwo miejsca na nogi. dla przedsiębiorców planujących wśród swoich usług organizowanie przyjęć rodzinnych i okolicznościowych lepszym zakupem okażą się małe, zgrabne kwadratowe stoliki na jednej nodze lub na czterech nogach. Taki stolik kawiarniany można łatwo łączyć, dzięki czemu uzyskacie Państwo uniwersalne wyposażenie na wszystkie eventy. Wystarczy dodać odpowiednie krzesła i nadać nowego stylu kawiarnianej przestrzeni. Bogaty wybór rozmiarów, kolorów oraz modeli sprawia, że każdy właściciel gastronomii znajdzie u nas odpowiednie stoły kawiarniane do swojego lokalu. Pamiętać należy, że stoły do kawiarni to meble, które w znacznej mierze wpływają na zdanie gości na temat naszego lokalu.

Stoły do stołówki pracowniczej

Przerwy to istotny element dnia dla wszystkich pracowników. Umożliwiają spożywanie posiłków i naładowanie akumulatorów na resztę czasu. Osoby korzystające z przerw posiadają więcej energii do pracy i są mniej zestresowane. AJ Produkty oferuje stoły na stołówkę dostępne w różnych wariantach: owalnych, okrągłych, prostokątnych czy kwadratowych z możliwością regulacji wysokości blatu. Większość oferowanych stołów ma blaty wykonane z laminatu wysokociśnieniowego i masywną metalową ramę malowaną proszkowo, co gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość oraz sprawia, że nawet przy intensywnym użytkowaniu stół do stołówki pracowniczej jest łatwy w czyszczeniu. Meble te są dostępne w różnych szerokościach od 700 do 1000mm, oraz długościach od 700 do 1800mm. Różnorodność i uniwersalny styl oferowanych stołów sprawia, że dobierając do nich odpowiednie krzesła, stworzysz przestrzeń dla pracowników, dla których stołówka będzie przyjaznym i wygodnym miejscem, gdzie można zjeść i miło spędzić czas rozmawiając ze współpracownikami.

Stoliki do stołówki szkolnej

Stoliki do stołówki szkolnej muszą być funkcjonalne i odpowiednie dla dzieci w wieku szkolnym. Odpowiednio dobrane krzesła oraz stoły do stołówki nie tylko zapewnią dzieciom wygodę podczas przerw obiadowych, ale także zagwarantują im prawidłowe ułożenie pleców oraz całego ciała. Brak odpowiedniego wyposażenia sprawi, że stołówka nie będzie pełnić swoich podstawowych funkcji w efektywny sposób oraz wpłynie na obniżenie jakości usług edukacyjnych. Nieodpowiednia postawa podczas spożywania posiłków może skutkować nie tylko wadami kręgosłupa, ale również problemami związanymi z trawieniem. W stołówkach szkolnych najlepiej sprawdzają się kwadratowe lub prostokątne stoły do stołówki – przy takim stole wygodnie mieszczą się minimum cztery osoby, a niewielka odległość między nimi, sprzyja relacjom społecznym, które odgrywają niezwykle ważną rolę w rozwoju dziecka. AJ Produkty oferują szeroką gamę produktów do stołówki szkolnej, w której do wyboru mamy odporne i łatwe w czyszczeniu blaty oraz regulowane nogi, które nadają meblom, jakimi są nasze stoliki do stołówki szkolnej, tak ważnej przy użytkowaniu przez dzieci stabilizacji. Wyposażenie stołówek szkolnych dostępne w naszej ofercie powstaje z bardzo wytrzymałych tworzyw, co sprawia, że znoszą one wieloletnie intensywne użytkowanie i są bardzo łatwe do czyszczenia. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanym wyposażeniem i wyboru stołów, dzięki którym stołówka szkolna zapewni dzieciom komfort podczas posiłku i sprawi, że spędzą miły czas z kolegami.

Stoły do restauracji i baru

Krzesła i stoły do restauracji powinny być spójne z koncepcją architektoniczną danego miejsca. Odpowiednie wyposażenie lokalu wpływa na jakość obsługi oraz ocenę klientów, która przekłada się bezpośrednio na dochody przedsiębiorstwa. Nie jeden gość doceni przestrzeń, której atutem jest nie tylko pyszne jedzenie, ale również nowoczesne i estetyczne wnętrze, w którym wygodne i zadbane meble umilą spędzony czas. Z tego względu stoły restauracyjne powinny być wizytówką dobrego lokalu. AJ Produkty oferują meble do restauracji przeznaczone dla dwóch, czterech bądź sześciu osób, które są wygodne, estetyczne, solidne i stabilne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble z litego drewna, laminatu i linoleum, które pięknie się prezentują, są łatwe w utrzymaniu czystości oraz bardzo trwałe. Najczęściej wybieranym modelem jest stół do restauracji kwadratowy. Pozwala on na wygodną konsumpcję, a także daje właścicielom możliwość połączenia go z innymi stołami, tworząc meble przeznaczone dla większej ilości gości podczas organizowanych uroczystości. W restauracji niezbędne są również mniejsze stoły do baru restauracji, pozwalające na wygodną konsumpcję niewielkich posiłków i deserów. Meble do restauracji i jadalni, tak samo jak meble do baru, powinny cechować się dużą stabilnością. Warto pamiętać, że powinny również być praktyczne i funkcjonalne. Meble i stoły jako wyposażenie baru zajmować powinny niewiele miejsca, mieszcząc sporą ilość osób przy nich przebywających. Bar z reguły charakteryzuje się nieformalnym wyglądem i oryginalnym, a przy tym prostym, designem. Ze względu na takie wymagania nasze meble, czyli stoły barowe są ponadczasowe i dzięki wysokiej jakości użytych do produkcji materiałów, służyć będą przez lata, pomimo intensywnego użytkowania. Oferowane przez nas meble - stoliki barowe dzięki umiejętnemu połączeniu estetyki i funkcjonalności doskonale spełniają swoje funkcje zarówno podczas posiłków, jak i towarzyskich posiadówek w gronie znajomych. Stoły do jadalni, kawiarni, stołówki, baru, czy też restauracji powinny być solidne oraz eleganckie, aby użytkownicy mieli poczucie, że są zadbane i chętnie przy nich spędzali czas. Meble tego typu powinny być dobrane do aranżacji wnętrza, aby tworzyły spójną całość. Meble z oferty AJ Produkty to wyposażenie, nadające odpowiedniego charakteru niejednej restauracji, kawiarni czy innemu lokalowi gastronomicznemu, który pragnie przyciągnąć klientów nie tylko znakomity jedzeniem, ale i świetnym, zapadającym w pamięć wyposażeniem wnętrza.

Nie przegap tych kategorii

Stoły baroweKrzesła składane