Wózek na tace

Wózek gastronomiczny to profesjonalny sprzęt wspomagający pracę w branży gastronomicznej. Ułatwi serwowanie potraw, może być w razie potrzeby wykorzystywany jako dodatkowy blat roboczy w kuchni. Wózek gastronomiczny ułatwi pracę kelnerom, ograniczając znacząco liczbę kursów z kuchni na salę i odwrotnie. Wózek umożliwi wygodne serwowanie dań oraz zbieranie naczyń i sztućców. Niektóre modele wyposażone są w kilka blatów, pojemników czy skrytek.

Wózek transportowy na tace stanowi niezbędne wyposażenie wielu miejsc pracy, takich jak stołówki pracownicze i szkolne, placówki służby zdrowia, domy opieki, centra konferencyjne, hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i wiele innych. Będzie szczególnie przydatny w stołówkach i innych punktach samoobsługowych, na przykład w trakcie szkolenia czy konferencji, gdzie goście nakładają sobie dania, przynoszą je na tacach do stolików, a następnie odstawiają na wózek na tace z naczyniami. Wózek ułatwia personelowi i znacznie przyspiesza sprzątanie. Przyda się także w piekarniach i cukierniach do wykładania towaru na tace i do jego przewozu. Tace standardowo wykonane są z trwałego i łatwego w czyszczeniu materiału, dlatego będą służyły przez lata w niezmienionym stanie. Można je dokupić oddzielnie w potrzebnej liczbie. Ważne, aby kupując wózek transportowy zwrócić uwagę na jego ładowność - liczbę tac, jaką może na nim pomieścić oraz na maksymalne obciążenie wózka. Podobnego typu wózek transportowy, tyle że z pojemnikami z tworzywa sztucznego, sprawdzi się na linii produkcyjnej i w pobliżu stanowisk pakowania. Przyda się w magazynie, warsztacie i domowym garażu, ale także w branży spożywczej, bo pojemniki są higieniczne i dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Wózek transportowy na tace - cechy

Usprawnij obsługę w restauracjach, stołówkach, kawiarniach i innych lokalach gastronomicznych z pomocą praktycznego wózka na tace. Wózek transportowy do przewozu tac jest wykonany w całości ze stali nierdzewnej, co zapewnia mu trwałość i odporność na korozję, uszkodzenia mechaniczne oraz uporczywe zabrudzenia. Często wózek transportowy jest malowany proszkowo, co dodatkowo wzmacnia jego żywotność. Cztery skrętne kółka z termoplastycznej gumy sprawiają, że wykonywanie manewrów nawet w ciasnych pomieszczeniach nie sprawia żadnych trudności. Tworzywo kół jest ponadto odporne na działanie temperatur, nie niszczy podłogi i zapewnia ciche przemieszczanie. Wózek posiada co najmniej dwa koła z hamulcami, które umożliwiają zatrzymanie wózka w trakcie załadunku i rozładunku w dowolnym miejscu, dając pewność, że sam się nie przemieści. Wózek na tace często wyposażony jest w odbojniki nad kółkami, które przy uderzeniu o ścianę lub o meble zapobiegają uszkodzeniu sprzętu. Mają także uchwyt do prowadzenia, ułatwiający manewrowanie wózkiem. Wózek transportowy do tac może mieć różną liczbę prowadnic, na których umieszcza się tace. Prowadnice umożliwiają płynne wsuwanie tac. Duża liczba modeli pozwala wybrać model wózka do przewożenia tac, który ma wymiary dopasowane do potrzeb użytkownika. Zwykle wózek transportowy dostarczany jest bez tac, dlatego kupując taki wózek warto zamówić jednocześnie w zestawie tace o odpowiednich wymiarach, przystosowane do konkretnego wózka. Tace powinny być wykonane z trwałego i łatwego w czyszczeniu materiału, bo będą codziennie używane przez wiele osób. Wytrzymałe tace do wózka ułatwią wydawanie posiłków w restauracjach, kawiarniach, hotelach i stołówkach. Nasze trwałe i poręczne tace, wykonane z drewna brzozy, są niezwykle solidne i posiadają klasyczny wygląd. Prawa krawędź tacy służy jednocześnie jako poręczny uchwyt i zapobiega spadaniu przedmiotów z tacy. AJ Produkty oferuje wózek transportowy i pasujący do niego zestaw tac, który idealnie sprawdzi się w miejscach wydawania posiłków. Wózek jest idealnym rozwiązaniem do wymagających środowisk pracy, jest praktyczny, wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości.
AJ Produkty oferuje szeroką gamę rozwiązań do przewozu różnych rodzajów produktów. Oferujemy transportery rolkowe, wózki do transportu palet, wózki i chwytaki do beczek, sztaplarki, podnośniki nożycowe czy zawiesia pasowe. Dzięki naszym poręcznym wózkom do stołów składanych, blachy, szkła i desek praca stanie się znacznie łatwiejsza. Wózek do stołów to idealne rozwiązanie dla wielu podmiotów, na przykład dla firm cateringowych albo dla organizatorów konferencji. Stoły mogą być transportowane w sposób wygodny i bezpieczny, po czym szybko i sprawnie ustawiane w miejscu docelowym. Wózek do stołów ułatwia też przechowywanie stołów i ogranicza ilość miejsca potrzebnego do ich magazynowania. Oferowane przez nas sprzęty ułatwiają pracę w wielu miejscach - w zakładach przemysłowych, magazynach i sklepach. Zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem sprzętu i akcesoriów ułatwiających prace transportowe i magazynowanie. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów zachęcamy do kontaktu na czacie z naszymi konsultantami. Pomożemy w doborze właściwego sprzętu.