Sprzęt do sprzątania

Sprzątanie wielkich powierzchni, a zwykle z takimi ma się do czynienia w biurach, magazynach, halach produkcyjnych, sklepach albo lokalach gastronomicznych zajmuje mnóstwo czasu. Potrzebne są do tego specjalistyczne sprzęty, takie jak wózki gospodarcze do sprzątania powierzchni przemysłowych, sklepowych i biurowych, zamiatarki oraz akcesoria pomagające w utrzymaniu czystości. Funkcjonalne sprzęty zapewniające utrzymanie porządku mają różne zastosowania. Służą między innymi do odkurzania, czyszczenia podłóg, prania wykładzin i dywanów, mycia okien i polerowania innych szklanych powierzchni. Dbałość o porządek i ład wymaga dużych nakładów osobowych oraz niemałych nakładów finansowych. Można jednak proces porządkowania znacznie przyśpieszyć i ułatwić, stosując odpowiednie sprzęty i akcesoria do sprzątania, umożliwiające szybszą i efektywniejszą pracę, na przykład wózki gospodarcze. W ofercie AJ Produkty nie brakuje wózków sprzątających, mopów, ścierek, środków czyszczących oraz dodatkowych akcesoriów niezbędnych podczas mycia podłóg, odkurzania, szorowania brudnych powierzchni czy czyszczenia. Posiadamy profesjonalny sprzęt do sprzątania oraz ręczne zamiatarki przemysłowe, które swoją efektywnością mogą zostawić w tyle zamiatarki elektryczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W AJ Produkty znajdziesz wszystko, co niezbędne do sprzątania firmowych powierzchni, ale także miejsc takich jak własny dom, ogród lub sklep.

Wózki sprzątające

Przydatne na placu boju są przede wszystkim przygotowane i zaprojektowane specjalnie w tym celu wózki do sprzątania. Wyposażony w mobilne kółka, pojemniki na wodę, wiadra, wyciskarkę, zawieszki do ścierek, uchwyty na worki na śmieci oraz uchwyty na mopy lub szczotki wózek do sprzątania sprawdza się idealnie jako pierwsza linia walki z brudem i zanieczyszczeniami. Wózek gospodarczy do sprzątania na sprzęt niezbędny przy czyszczeniu każdej firmowej powierzchni. Wózki sprzątające dzięki swojej kompleksowej oraz kompaktowej budowie pozwalają na zebranie w jednym miejscu praktycznie całego wyposażenia do efektywnej pracy. Można na nich umieścić mnóstwo pomocniczego sprzętu oraz cały zestaw do sprzątania, w tym wiadro, uchwyt na ścierki, worek na odpady, stelaże do mopa, myjki do okien, ściereczki z mikrofibry i mikrofazy oraz całą gamę detergentów umożliwiających czyszczenie dowolnej powierzchni. Często wyposażenie jest wzbogacone o wyciskarkę do mopów. Stabilna konstrukcja pozwala na poruszanie się wózkiem po każdej powierzchni bez ryzyka wylania się wody. Wózki do sprzątania przystosowane do pracy na zewnątrz posiadają duże gumowe koła ułatwiające manewrowanie po nierównym terenie oraz wzmacnianą stalową konstrukcję odporną na zawirowania pogodowe. Decydując się na wózek gospodarczy dwukołowy warto pamiętać, że ma on specjalną blokadę chroniącą przed przypadkowym odjechaniem. W sklepie internetowym AJ Produkty znajdziesz profesjonalne wózki do sprzątania z mopem lub bez, wózki ręczne oraz na kółkach, wykonane z bezpiecznego, lekkiego tworzywa sztucznego, dzięki czemu transport całego sprzętu jest niezwykle prosty. Polecamy też nasze zamiatarki, które będą świetnym uzupełnieniem dla wózka gospodarczego. Nasze sprzęty są funkcjonalne i zapewniają bezpieczeństwo pracy.

Wózki szpitalne i do hoteli

Dostępny w naszej ofercie wózek do mycia podłóg może być stosowany w każdym typie budynków, zarówno publicznych, prywatnych, jak i korporacyjnych. Posiadamy wózki hotelowe do sprzątania cechujące się unikatowym wyposażeniem i sporą pojemnością zbiorników na wodę. Mamy również wózki do sprzątania w szpitalu, które z kolei mają więcej uchwytów na ścierki oraz drobniejsze akcesoria. Oba typy wózków mają standardową wysokość oraz gumowe koła służące do ich przewozu. Każdy z nich to wózek ręczny, który nie wymaga dodatkowego napędu. Dzięki ich uniwersalności mogą być też wykorzystane w innych miejscach, takich jak ogród, taras, patio. Polecamy wózek gospodarczy szczególnie tym przedsiębiorcom, którym zależy na szybkim, a jednocześnie dokładnym sprzątaniu, po którym nie trzeba już nic poprawiać. Wyposażyć się w nie powinien przede wszystkim każdy sklep i magazyn, supermarket, ale również zakład produkcyjny, gdzie potrzeba czyszczenia i sprzątania jest bardzo częsta, a wózek gospodarczy szybko jej zaradzi. W sklepie internetowym AJ Produkty znajdziesz również profesjonalne zamiatarki, które przyśpieszają odkurzanie, a przy tym są efektywne i wydajne.

Zamiatarki

Wózek do sprzątania to sprzęt niezbędny na wyposażeniu każdej firmy, ale równie ważne są zamiatarki ręczne. Pomagają w szybkim usuwaniu stałych zanieczyszczeń z podłoża. Zamiatarka do kostki brukowej poradzi sobie z liśćmi i śmieciami na chodnikach przed budynkiem firmowym, na patio czy tarasie. Ręczna zamiatarka wewnętrzna to z kolei propozycja dla tych firm, które cenią szybką i efektywnie wykonaną pracę w przestrzeni samego budynku. Wyposażona w cztery szczotki zamiatarka spalinowa umożliwia błyskawiczne wyczyszczenie nawet dużych powierzchni magazynowych albo halowych przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu czyszczenia. Świetnie sprawdzi się również podczas użytkowania zewnętrznego, do zamiatania między innymi piasku albo liści z chodników przed budynkami firmowymi. Do korzystania z zamiatarki nie trzeba mieć żadnych uprawnień. Urządzenie jest łatwe w obsłudze, tak samo jak wózek do sprzątania, a przy tym wyjątkowo wydajne. Obrotowe szczotki umożliwiają błyskawiczne wyczyszczenie powierzchni bez pozostawiania żadnych pozostałości. To doskonałe rozwiązanie dla firm o dużych przestrzeniach magazynowych, sklepów, galerii, hurtowni. Zamiatarki samojezdne wyposażone są też w nakładki odśnieżające, dlatego przydadzą się podczas zimowych dni z opadami śniegu - wystarczy nałożyć nakładkę, aby zamiatarka do liści zamieniła się w mini odśnieżarkę. Zamiatarki polecamy do wykorzystywania w miejscach o silnych zabrudzeniach, takich jak tereny budowy, miejsca prac remontowych, ogrody, tarasy, hole wejściowe. Zachęcamy do przejrzenia oferty - w tym celu wystarczy przejść do strony z opisem każdego produktu.

Mopy

Nie w każdej sytuacji sprawdzi się zamiatarka uliczna albo wózki do sprzątania. Na małych i niedostępnych przestrzeniach z mnóstwem kątów, mebli i sprzętów lepiej niż zamiatarka elektryczna albo zamiatarka samojezdna swoje zadanie wykona zwyczajny mop. Szczególnie, że to bardzo poręczny sprzęt do sprzątania, w który wyposażyć można każdy wózek sprzątający, bez względu na jego gabaryty. Mopy dostępne w naszej ofercie wykonane są z aluminium i mają teleskopową, rozsuwaną rączkę, dlatego łatwo w nie wyposażyć wózek sprzątający, bo nie zajmą wiele miejsca. Sprzątanie bez dobrego mopa to nie sprzątanie, dlatego warto wyposażyć swoich pracowników w to praktyczne i wytrzymałe narzędzie. Mopy od AJ Produkty charakteryzują się dwoma ważnymi parametrami: funkcjonalnymi, wygodnymi rączkami, które ułatwiają mocny zacisk na mopie oraz chłonnymi i elastycznymi końcówkami wykonanymi z przędzy, które dotrą w każdy zakamarek. Dodatkowo wszystkie trzonki posiadają składaną, teleskopową konstrukcję, dzięki której można dowolnie modyfikować długość uchwytu, poprawiając w ten sposób komfort wykonywanej pracy. Jeśli wózek do sprzątania nie posiada wiadra albo pojemnika, polecamy mopy ze zbiornikiem na wodę ze środkiem czyszczącym, który mieści się w rączce.

Profesjonalny sprzęt do sprzątania firmy AJ Produkty sprawdzi się w codziennej pielęgnacji różnych powierzchni i utrzymaniu higieny. Nasze akcesoria do sprzątania spełnią swoje zadania w placówkach służby zdrowia, w lokalach gastronomicznych, w biurach, magazynach i na halach produkcyjnych, ale także w domu. Sprzęt do sprzątania będzie niezastąpiony do mycia okien, czyszczenia tapicerki, prania wykładzin i dywanów, odkurzania i czyszczenia podłóg. Profesjonalny sprzęt do sprzątania skróci czas pracy i podniesie jej standard. Warto również zaopatrzyć się w profesjonalne środki czystości i akcesoria, na przykład dyspenser albo stojak do ręczników papierowych. Wybór sprzętu do sprzątania należy poprzedzić analizą wielu czynników. Warto wziąć pod uwagę miejsce i rodzaj powierzchni, na jakich będzie używany oraz intensywność eksploatacji. W przypadku wątpliwości podczas zakupów sprzętu i akcesoriów do sprzątania zachęcamy do kontaktu na czacie z naszymi konsultantami.