Ścianka do biurka

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Ścianka do biurka

Wielką zaletą, jaką mają ścianki działowe jest ich funkcjonalność. Przesuwne ściany działowe sprawiają, że pomieszczenie zyskuje nowe cechy użytkowe. Ścianki działowe do biura to popularne rozwiązanie pozwalające wydzielić sferę prywatności dla każdego pracownika, szczególnie w większych przestrzeniach do pracy, tak zwanych open space. Co nie mniej ważne, dźwiękochłonne ścianki działowe pozwolą ograniczyć poziom hałasu w pomieszczeniu. Badania pokazują, że nadmiar sztucznego światła i hałasu to czynniki najbardziej przeszkadzające w efektywnej pracy. Co gorsza niekorzystnie wpływają na samopoczucie, a w dłuższej perspektywie także na zdrowie pracowników. Inteligentna przegroda akustyczna firmy AJ Produkty poradzi sobie z problemem nadmiernego poziomu hałasu, jednocześnie zwiększając poziom prywatności i ułatwiając koncentrację pracownikom. Nasz asortyment ścianek akustycznych obejmuje różne rozwiązania dźwiękochłonne, począwszy od przegród podłogowych po funkcjonalne ekrany na biurka. Każde biuro zyska schludny wygląd dzięki skomponowanym kolorystycznie ściankom akustycznym podłogowym i ściankom na biurko. Popularny kolor szary w różnych odcieniach sprawdzi się właściwie w każdym wnętrzu. Nasze zaawansowane technologicznie systemy dzielenia przestrzeni biurowej dają nieograniczone możliwości aranżacji. Charakteryzuje je wysoka jakość, a wiele z nich w trosce o środowisko naturalne wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu.

Ścianki do biurka - cechy charakterystyczne

Ścianka do biurka ma wiele zalet - zapewnia cichą strefę pracy, tłumi niepożądane dźwięki i ma schludny wygląd. Ścianka dźwiękochłonna mocowana do biurka pozwoli wydzielić komfortową przestrzeń do pracy i ograniczy poziom zmęczenia szumem rozmów i pracą urządzeń biurowych. Taka cicha strefa do pracy bez wątpienia pozytywnie wpłynie na efektywność wykonywania zadań, a szczególnie wymagającej skupienia pracy twórczej. Ekskluzywne ścianki biurkowe od AJ Produkty są tapicerowane luksusową tkaniną wykończoną dekoracyjnymi suwakami. Wypełnione są wełną dźwiękochłonną 100% PET o najwyższej klasie dźwiękochłonności A i posiadają eleganckie drewniane ramy. Ścianki zapewniają dobry poziom wytłumienia dźwięków w tle i prywatność bez potrzeby całkowitej izolacji od otoczenia. Ich różnorodne kolory i kształty nadają pomieszczeniu oryginalny charakter. Ścianki do biurka są niezwykle praktyczne - łatwo zamontować je bezpośrednio do blatu, w czym pomogą uchwyty montażowe. Ścianki do biurka łatwo też zdemontować i przenieść na inne stanowisko pracy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Możesz zamontować ścianki na dłuższej i krótszej krawędzi biurka, jeśli potrzebujesz większej prywatności lub tylko na jednej krawędzi, jeśli chcesz utrzymać większy kontakt z otoczeniem. Niektóre wzmocnione ścianki do biurka wyposażone są w szynę do montażu monitora. Szyna pozwala umieścić monitor i dokumenty poza obszarem blatu. Ciekawym rozwiązaniem jest wolnostojąca ścianka biurkowa o smukłym i dyskretnym designie, która oddziela stanowiska biurowe. Posiada częściowe właściwości dźwiękochłonne, dzięki czemu redukuje hałas w pomieszczeniu. Jej design jest prosty i posiada ciepłą kolorystykę, co sprawia przytulne wrażenie. Wolnostojące ścianki biurkowe są doskonałe do wydzielania przestrzeni. Idealnie sprawdzą się do tymczasowego wydzielania prywatnych stref w gwarnych biurach. Można ustawić je na jednym, dwóch lub trzech bokach biurka, w zależności od tego, jak bardzo chcemy odseparować stanowisko pracy od otoczenia. Szeroka oferta ścianek w różnych kolorach pozwala stworzyć rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb każdego biura. Co ciekawe, ścianek można też z powodzeniem używać jako osobistych tablic ogłoszeniowych. Możesz połączyć ścianki biurkowe z modelami podłogowymi i ściennymi z tej samej serii i stworzyć biuro w spójnym, jednolitym stylu.

Uzupełnieniem wnętrza mogą być panele akustyczne przeznaczone do montażu na ścianie lub suficie. Mają za zadanie redukowanie echa i hałasu w tle. Obite wygłuszającym materiałem panele są dekoracyjne i dają wnętrzom przytulną atmosferę. Kompletny system izolacji akustycznej pomieszczenia ogranicza hałas, który jest czynnikiem rozpraszającym naszą uwagę, a jednocześnie tworzy odpowiednie warunki i przestrzeń motywującą do skupienia i lepszej pracy.

Firma AJ Produkty dostarcza klientom wysokiej jakości meble i wyposażenie do pomieszczeń biurowych. Dostępne w naszej ofercie systemy podziału wnętrz, takie jak akustyczne ścianki przesuwne i ścianki na biurka, są innowacyjne, funkcjonalne i wyposażone w ciekawe rozwiązania. Masz do dyspozycji ściany przesuwne na nóżkach i na kółkach, ścianki na biurko czy panele dźwiękochłonne o różnych kształtach, wzorach i kolorach. Mamy również szeroki wybór ergonomicznych biurek i krzeseł oraz mebli do przechowywania. Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze produktów potrzebnych do zrealizowania projektu biura, to skontaktuj się na czacie z naszymi pracownikami. Chętnie pomożemy w dokonaniu wyboru mebli i pozostałego wyposażenia.