Stół piknikowy

Stół piknikowy to mebel idealny do prywatnego ogrodu i do przestrzeni publicznej. Najczęściej występuje jako komplet, czyli praktyczne połączenie ławek ze stołem. Tego typu rozwiązanie znajdzie zastosowanie w wielu miejscach, począwszy od ogrodu przy domu, poprzez miejskie parki i place zabaw, po miejsca wypoczynku przy drogach albo na szlakach turystycznych. Wykonane z drewna iglastego stoły piknikowe to produkty odporne na czynniki atmosferyczne, takie jak opady deszczu i śniegu, wysokie i niskie temperatury. Drewno z drzew iglastych jest trwałe na powietrzu i w wodzie. Drewno jest materiałem szlachetnym, bez którego trudno sobie wyobrazić nie tylko wyposażenie mieszkań i domów, ale także przestrzeni publicznej, szczególnie miejsc wypoczynku, w tym parków. Stoły piknikowe przydadzą się także w otoczeniu przedszkoli, szkół, uczelni czy firm. Stół piknikowy powinien być solidnie wykonany, stabilny i estetyczny. Stoły piknikowe i siedziska z drewna doskonale komponują się właściwie z każdym otoczeniem. Współgrają z roślinnością i z okolicznymi budynkami. Stół piknikowy sprawdzi się podczas uroczystości rodzinnych w ogrodzie. Będzie idealny do przyjęcia gości na świeżym powietrzu. Stoły piknikowe to funkcjonalne meble do ogrodu, które mają wiele zalet. Można je postawić w altanach czyli w przestrzeniach zadaszonych. Jednak ponieważ w blacie stołu znajduje się otwór na parasol, to meble piknikowe nie wymagają stałego zadaszenia. Parasol zapewnia dobrą ochronę zarówno przed słońcem, jak i przed deszczem. Stosunkowo lekka konstrukcja stołów piknikowych sprawia, że stół łatwo można przenieść, umożliwiając w ten sposób szybką zmianę aranżacji ogrodu czy parku. W ofercie AJ Produkty znajdują się stoły piknikowe o różnych rozmiarach, przeznaczone do ogrodów lub przestrzeni publicznej. Nasze klasyczne meble zewnętrzne wytrzymują trudne warunki pogodowe i mają wiele wszechstronnych zastosowań.

Stół piknikowy - sprawdzone modele

Stoły piknikowe powinny być niezawodne - stabilne, odporne na trudne warunki atmosferyczne, trwałe i dobrze skonstruowane. Najpopularniejsze są estetyczne meble wykonane w całości z drewna iglastego oraz meble drewniane z elementami metalowymi. Trwałość i nowoczesne wzornictwo gwarantują, że meble będą dobrze spełniały swoją rolę przez lata. Nasz kwadratowy stół piknikowy o nowoczesnym designie ma cztery zamontowane na stałe ławki, które zapewniają dużo miejsca do siedzenia, a pośrodku stołu znajduje się otwór na parasol, który zapewnia cień w słoneczny dzień lub ochronę przed deszczem przy niepogodzie. Stół i ławki mają ergonomiczne zaokrąglone rogi i krawędzie. Ten nowoczesny stół piknikowy z ławkami jest idealny do spożywania posiłków na świeżym powietrzu, na przykład na terenie szkoły, w parkach czy na terenach wokół zakładów pracy. Blat i ławki wykonane zostały z listew sosnowych, a ramę wykonano ze stali galwanizowanej na gorąco. Inna klasyczna ława piknikowa z dwoma siedziskami i blatem ze szwedzkiej sosny ma możliwość składania siedzisk. Składane siedziska sprawiają, że wilgoć i zanieczyszczenia nie zbierają się na ich powierzchni. Są gotowe do użytku zaraz po rozłożeniu. Blat stołu posiada otwór na parasol ogrodowy. Stół idealnie nadaje się do ustawienia na patio, szkolnym dziedzińcu, w parkach, ogrodach i w wielu innych przestrzeniach zewnętrznych. Nasz inny stół z długim blatem jest doskonały do miejsc, gdzie trzeba posadzić wiele osób jednocześnie. Będzie świetny na pikniki firmowe albo duże spotkania rodzinne. Ma wytrzymałą ramę z rur stalowych galwanizowanych na gorąco oraz blat i siedziska wykonane z bejcowanej sosny. Trwałe materiały wykonania sprawiają, że ta ława piknikowa sprawdzi się w trudnych środowiskach, takich jak parki, baseny i ośrodki wypoczynkowe. Wybierz z naszej oferty komplet mebli piknikowych optymalny do Twoich potrzeb i ciesz się solidnymi meblami z drewna przez długie lata.

Ławki parkowe

Ławki zewnętrzne, przeznaczone do ogrodu albo do parku, stanowią miły dla oka element dekoracyjny w każdej przestrzeni zewnętrznej. Wygodne siedzisko i komfortowe oparcie powinno być najważniejszym elementem konstrukcji ławek. Tylko wygodna ławka zapewni przyjemny wypoczynek na świeżym powietrzu. Ważny jest także materiał wykonania. Ławki wykonane z drewna oznaczają ponadczasową elegancję. Z oferty AJ Produkty możesz wybrać ławkę parkową o eleganckim designie z dekoracyjnymi bokami. Jej siedzisko i oparcie wykonane są z impregnowanej sosny. Ta ławka parkowa ma delikatnie zakrzywioną konstrukcję, opartą na czarnych, giętych aluminiowych nogach. Będzie idealnie współgrała z klimatem każdego parku. Z kolei prosta klasyczna ławka zewnętrzna, będąca połączeniem szarego drewna sosnowego i metalu galwanizowanego na gorąco, przywodzi na myśl styl skandynawski. Drewniane detale wykonano z trwałych desek sosnowych w kolorze przypominającym barwę drewna wystawionego na proces wietrzenia. Produkt idealnie sprawdzi się zarówno na prywatnych podwórkach, jak i w miejscach publicznych, takich jak parki, okolice szkół, uniwersytetów i zakładów pracy. Oparcie ławki jest bardzo wysokie i stanowi doskonałe podparcie dla pleców. To nowoczesna ławka parkowa, która doskonale znosi trudne warunki atmosferyczne. Jej dodatkową zaletą jest możliwość zakotwienia w podłożu, co daje jej stabilność. Ten model ławki nadaje się do sztaplowania. Dzięki temu ławki można rozstawić tylko na konkretne wydarzenie, a później łatwo je zebrać i przewieźć. Podobne cechy wizualne ma ławka w kolorze brązowym. Jej siedzisko i oparcie ze szwedzkiego drewna sosnowego pokryte są ochronną bejcą. Dodatkowo ta ławka wyposażona jest w boczne oparcia. Inny model ławki z drewna malowanego na kolor czarny ma mocną konstrukcję z ramą galwanizowaną na gorąco. Ławka przygotowana jest do zakotwienia w podłożu, dzięki czemu jest solidna i stabilna. Siedzisko i oparcie wykonano z drewna sosnowego ze skandynawskich plantacji. Drewno zostało pozyskane z poszanowaniem ekologii i zasad współżycia społecznego, co wpisuje się w politykę funkcjonowania firmy AJ Produkty.


Meble zewnętrzne, w tym stoły piknikowe i ławki od AJ Produkty, oznaczają estetyczne i nowoczesne wzornictwo. Jeśli dodamy do tego solidne wykonanie i łatwość w utrzymaniu, to mamy gwarancję, że nasze produkty posłużą przez lata. Sprawdzą się w dowolnym miejscu - w ogrodzie, na szlakach wędrówek pieszych i rowerowych, w parkach i przy drogach, jako miejsce wypoczynku dla podróżujących. Różne modele i rozmiary stołów piknikowych sprawią, że każdy powinien bez problemu znaleźć meble dla siebie. Oferujemy także inne meble zewnętrzne, takie jak ławki parkowe czy krzesła do użytku na zewnątrz. Warto zwrócić uwagę na nasze parasole przeznaczone do użytku na patio, na tarasie i w ogrodzie. Parasol ogrodowy, wykonany z wodoodpornego materiału, zapewnia ochronę przed słońcem i deszczem. Parasol można łatwo rozłożyć i złożyć, a dzięki funkcji inteligentnego pochylania można ustawić cień w dowolnym kierunku. Z naszymi meblami i akcesoriami bez trudu urządzisz dowolną przestrzeń ogrodową. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów skontaktuj się na czacie z naszymi konsultantami. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.