Wózek na pranie

Wózek na pranie jest ważnym elementem niezwykle pomocnym w procesie transportu w pralni. Służy do przewożenia brudnych i upranych ubrań, pościeli czy ręczników, znacznie poprawiając efektywność pracy. Wózek na pranie może występować w wersji z workiem i bez worka. Materiał wykonania wózka, jakim jest stal nierdzewna jest trwały, odporny na korozję i zniszczenie mechaniczne. Gumowe kółka z hamulcem pozwalają na wygodne przemieszczanie zarówno pustego, jak i wypełnionego praniem sprzętu oraz na zatrzymanie go w wybranym miejscu w celu załadowania lub wyładowania. Wózki na pranie mają różną pojemność, dlatego przed zakupem warto rozważyć, jaki rozmiar wózka będzie optymalny. Wózek na pranie od AJ Produkty to gwarancja jakości i zadowolenia z zakupu. Wózki na pranie przydadzą się w domach opieki, jak też w hotelach. Wózek hotelowy odgrywa kluczową rolę kiedy trzeba sprawnie, w krótkim czasie, zabrać z pokojów hotelowych brudną pościel i dowieźć czystą partię pościeli lub ręczników. Pracownicy obsługi hoteli już chyba nie wyobrażają sobie wykonywania codziennych obowiązków bez użycia tego sprzętu.

Nasz łatwy w prowadzeniu i manewrowaniu, ocynkowany wózek jest przeznaczony do transportu prania i odzieży. Powłoka cynkowa chroni stal i nie wymaga konserwacji, dlatego wózek jest odpowiedni do zawilgoconych przestrzeni, takich jak pralnia. Będzie służył w niezmienionym stanie przez wiele lat. Ocynkowana stal ma również właściwości antykorozyjne. Wózek na pranie jest wyposażony w pojemny wyjmowany kosz druciany. Biały kosz z siatki, który można wyjąć dla bardziej komfortowego przenoszenia prania, ma pojemność 85 litrów. Wózek wyposażony w cztery gumowe kółka ułatwiające przemieszczanie. Gumowe kółka zapewniają dobrą przyczepność i miękką jazdę w dowolnym terenie. Ten model wózka na pranie, o nośności 40 kg, ułatwi obsługę pralni. Za pomocą wygodnego, ocynkowanego wózka do transportu sprawimy, że praca będzie efektywna i komfortowa. Większy wózek na pranie, o nośności 150 kg, wykonany z lakierowanych proszkowo rur i siatki stalowej będzie odpowiedni też do innych zadań. Wózek sprawdzi się do przechowywania i przewożenia także w środowiskach takich jak hotele, biura, sklepy i hale sportowe. Jest wielozadaniowy - to doskonały wózek do dystrybucji poczty czy zebrania piłek z boiska. Wózek wyposażono w pokrywę, która jest przygotowana do zamknięcia na kłódkę (kłódka nie jest elementem zestawu). To czyni wózek bezpieczną skrytką na dowolne przedmioty. Nie trzeba obawiać się dostępu do nich niepowołanych osób. Warty uwagi jest składany model wózka na pranie z kołami wyposażonymi w hamulce. Ten trwały wózek ułatwia obsługę prania w jednostkach takich jak szpitale, hotele, domy opieki, centra spa i inne tego typu miejsca. Wózek na pranie jest dostarczany w komplecie z trwałym, granatowym workiem, który bez trudu założyć oraz zdjąć. Worek na pranie można również regularnie prać. Sprzęt posiada cztery koła z hamulcami, które pozwalają go skutecznie unieruchomić w wybranym miejscu. Koła cicho i płynnie pracują, nawet gdy wózek jest w pełni załadowany. Wózek na pranie posiada stabilną ramę malowaną lakierem proszkowym, dlatego jest odporny na korozję i niepodatny na niszczenie. Co ważne ten praktyczny wózek na pranie łatwo złożyć i odstawić, gdy nie jest używany, nie zabiera wówczas wiele miejsca. Worki na pranie, ewentualnie worki na śmieci, mogą też być zawieszone na mobilnym stojaku. Mobilny stojak na worki osadzony jest na stabilnej platformie na czterech lekko toczących się kołach. Solidna podstawa i dwa sprężynowe ramiona umożliwiają wygodne prowadzenie stojaka. Dwa ramiona na sprężynach utrzymują worek stabilnie w miejscu. Worek spoczywa na podstawie i łatwo go zdjąć, gdy jest pełny. Stojak wykonano z galwanizowanej blachy stalowej, dlatego jest trwały i będzie w niezmienionym stanie służył nam przez lata.

Akcesoria do wózka na pranie

Dodatkiem do wózka na pranie są worki na pranie. Wymiary worka można dopasować do ramy wózka. Praktyczny worek ma dwie opcje zamykania - przy pomocy sznurka lub zapięcia na kołek, ma też dolny uchwyt do opróżniania zawartości. Wszystkie nasze sprzęty mają przemyślaną konstrukcję i ciekawe rozwiązania usprawniające pracę.

W AJ Produkty oferujemy szeroką gamę rozwiązań do przewozu różnorodnych materiałów. Dysponujemy wózkami transportowymi o różnej powierzchni załadunkowej, które można dopasować do potrzeb konkretnego zakładu pracy. Oferujemy wózki transportowe, które są odpowiednie do pracy w halach przemysłowych, w centrach logistycznych, w magazynie i warsztacie, w stolarni, w biurach, sklepach detalicznych i kuchniach. Nasze meble, wyposażenie i akcesoria pomogą urządzić profesjonalną pralnię w zakładzie pracy. Warto zwrócić uwagę na metalowe meble, takie ja szafy do pralni, regały i szafy schowkowe doskonałe do umieszczania czystych rzeczy dla pracowników. Z odpowiednim wyposażeniem praca w pralni będzie znacznie łatwiejsza i bardziej efektywna. Wybierz z naszej oferty idealny wózek do transportu lub przechowywania odzieży roboczej, ręczników, pościeli. W przypadku wątpliwości dotyczących parametrów i przeznaczenia naszych produktów skontaktuj się na czacie z naszymi konsultantami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria.