Akcesoria do szaf i zamki do szafek metalowych

Szatnia idealna

7 kroków w drodze do zwycięskiej szatni

Przeczytaj nasz poradnik

Akcesoria dodatkowe do szafek w przebieralniach i szatniach

W firmach i fabrykach, gdzie pracownicy mają obowiązek przebierania się w stroje robocze, firmowe, niezwykle ważne jest zadbanie o odpowiednie miejsce do zmieniania odzieży. W grę wchodzi nie tylko zapewnienie komfortu, prywatności i intymności, podział na szatnie wedle płci, ale również o wygodę i bezpieczeństwo przebierania. Inwestycja w osobne szafki meblowe na ubrania oraz zamykane skrytki to tylko jeden z podstawowych mebli, jakie powinien zapewnić przedsiębiorca swoim pracownikom. W każdej szatni potrzebne są trwałe, wysokiej jakości meble. Użytkownicy muszą mieć świadomość, że przedmioty, rzeczy osobiste pozostawione przez nich w szafkach są w pełni bezpieczne przed ewentualną kradzieżą czy próbami włamania. Aj Produkty oferuje wysokiej jakości zamki do szafek, zamki cylindryczne, zamki do szafek biurowych oraz opcje zamykania szafek szklanych. Posiadamy także dodatkowe akcesoria do zabezpieczenia szafek, takie jak kłódka antywłamaniowa czy kłódka na szyfr. Poniżej przedstawiono kilka przykładów z naszej oferty.

Kłódki i zamki do szafek

AJ Produkty w swojej ofercie posiada szeroki asortyment takich produktów jak kłódki do szaf i szafek, dzięki którym ubrania, buty, biżuteria czy sprzęt elektroniczny pracowników jest bezpiecznie przechowywany. Dostępne w naszej ofercie zamki do szaf można zamontować w każdym typie mebli: w szafach drewnianych, metalowych lub z tworzywa sztucznego, zabudowanych, jak i wolno stojących. Posiadamy każdy rodzaj zamków, między innymi zamek do szafki metalowej, zamek do szafki narzędziowej, zamek do szafki bhp, zamek do szafy ubraniowej czy zamek do mebli biurowych. Klamka na kłódkę z naszej oferty, stanowią doskonałą alternatywę zamka, dla szafek mających standardowe zamknięcie. Mosiężna, solidna kłódka w zestawie z 3 kluczami, może zostać wykorzystana przy takich meblach jak szafy szatniowe, szafy do przechowywania czy nawet do zamykania skrzynek pocztowych. Nasze kłódki są dostępne zarówno w tradycyjnych wzorach, jak i jako inteligentne zamki szyfrowe. Nasze zamki do szaf mają zastosowanie zarówno w szatniach pracowniczych, w przebieralniach na siłowni czy na basenie, jak i w szkolnych szatniach. Idealną opcją dla szkół i miejsc pracy z przypisanymi szafkami jest wybór mechanicznego lub elektronicznego zamka szyfrowego. Zapamiętywanie kombinacji cyfr jest dla wielu osób łatwiejsze niż pamiętanie o noszeniu klucza do drzwi, do zamka szafki, cały czas przy sobie. Szyfrowe zamki meblowe posiadają funkcję resetowania, która umożliwia uprawnionemu użytkownikowi uzyskać dostęp do drzwi, dzięki czemu kod można zresetować, jeśli zostanie zapomniany lub osoba przestanie z niego korzystać, a szafka zostanie ponownie przypisana komuś innemu. W ofercie posiadamy również zawieszki plastikowe, mające na celu oznakowanie kluczy. Sklep AJ Produkty oferuje szeroką gamę różnego rodzaju zamków, w tym zamków do szafek, co pozwoli Ci znaleźć najbardziej bezpieczne i wygodne rozwiązanie zamykania szafek w Twoim przedsiębiorstwie.

Nóżki do szaf

W ofercie dostępne są również akcesoria poprawiające komfort oraz wygodę sprzątania pod szafkami, co ma znaczenie głównie w zakładach produkcyjnych, w których dba się o bardzo wysoki poziom higieny i czystości. Nóżki do szaf pozwalają unieść ją na wysokość kilkudziesięciu centymetrów, co zapobiega w gubieniu drobnych przedmiotów jak pieniądze czy biżuteria, które łatwo spod takiej uniesionej szafy wyciągnąć. Regulacja nóżek pozwala na swobodne i równe ustawienie szafki na nierównym lub niestabilnym podłożu. Szafki na zamek w szatniach muszą być praktyczne i z duża ilością miejsca. Dzięki naszym produktom zyskujesz praktyczne uzupełnienie szafek do przechowywania w szatniach. Zastosowanie nóżek ułatwia czyszczenie wokół oraz pod szafkami. Stojak jest dostarczany w całości, więc od razu jest gotowy do umieszczenia go w centralne miejsce oraz ustawienia na nim odpowiedniej szafki. Zestaw nóg jest bardzo dobrą alternatywą, jeśli w tej samej garderobie potrzebnych jest wiele szafek. Możesz ustawić meble w rzędzie, dodatkowo możesz zainwestować zamki do szafek dla bezpieczeństwa rzeczy w nich pozostawionych oraz możesz dokupić kilka większych półek na ubrania czy ławek, aby umieścić je w centralne miejsce pomieszczenia. W ten sposób kilka osób może jednocześnie korzystać z szatni. Jeśli zamontujesz również zamki meblowe i kilka półek np. na kapelusze, to zapewne większość potrzeb osób korzystających z danego pomieszczenia zostanie spełniona.

Półki szafkowe

Uzupełnieniem oferty akcesoriów szafkowych do przebieralni i szatni są dodatkowe półki do szafek, które można zamontować w gotowych szafach na zamki, tworząc w nich nową poziomą przestrzeń. Półki dostępne są w różnych wymiarach: długości i szerokości, kolorach oraz modelach. Posiadamy półki dostosowane do szaf metalowych, drewnianych i szklanych, szafek na chemikalia z opcją zamka. W ofercie dostępne są także półki wysuwane, montowane w szafkach na mocnych i wytrzymałych szynach teleskopowych. Zamontowanie półki w szafce, posiadającej zamek meblowy, ułatwi przechowywanie drobnych rzeczy osobistych czy plików firmowych. Również dodanie tacki do szafki na dole może być przydatnym rozwiązaniem, jeśli zamierzasz przechowywać mokrą odzież wierzchnią lub parasole, ponieważ będą one kapać i zapobiegać kałużom na podłodze. Inne dodatkowe akcesoria to np. zamek do szafki ubraniowej, zamki do mebli biurowych, zamki do szafek bhp, wieszaki czy kieszeń do drzwi.

Ławki do szaf

Dla zwiększenie wygody przebierania się czy zdejmowania wierzchniego okrycia AJ Produkty poleca nowoczesne ławki do szaf. To połączenie nóżek z niewielką ławką, na której można wygodnie usiąść, rozebrać się, zdjąć buty i zamienić ubranie na strój roboczy. Przydatne nie tylko w szatniach dla personelu, ale także w przebieralniach i szatniach dla gości i klientów firmy. W ofercie posiadamy również ścienną ławeczkę wykonana ze stali lakierowanej proszkowo na kolor czarny z siedziskiem z trwałego, czarnego laminatu. Ten rodzaj ławki to prosty i funkcjonalny dodatek meblowy do montowanych na ścianie szaf ubraniowych.