Listwa z wieszakami

Listwa z wieszakami kojarzy się z przydatnym praktycznym elementem wyposażenia wielu miejsc, w których przechowuje się odzież. Ma jednak znacznie więcej zastosowań. Ścienna listwa z wieszakami to praktyczna i kompaktowa alternatywa dla tradycyjnych wieszaków stojących. Pomaga stworzyć zorganizowane otoczenie przy pomocy prostych środków. Listwa z wieszakami może być wystarczająco pojemna aby skutecznie przechować kurtki, szaliki, torby i inne przedmioty. Zawieszanie odzieży wierzchniej na wieszakach oszczędza miejsce i zapewnia uporządkowane przechowywanie w strefie wejściowej do biura, gabinetu lekarskiego czy salonu kosmetycznego. Listwa z haczykami to bardzo praktyczny i oszczędny sposób na przechowywanie odzieży w szatniach, w klasach, na korytarzach szkolnych, w magazynach i wielu innych miejscach. Przyda się w stołówce firmowej, jeśli pracownicy przychodzą do niej z zewnątrz. W okresie jesienno-zimowym listwy do powieszenia ubrań są niezbędnym wyposażeniem. Listwa z wieszakami pomaga uzyskać dobrą organizację w przebieralniach. Prosty design sprawia, że produkty takie jak listwy z wieszakami doskonale komponują się z każdym otoczeniem. Listwa z wieszakami ma więc wiele zalet. Ponadto mocowanie listwy na ubrania do ściany jest niezwykle proste, a cena tego praktycznego przedmiotu nie jest duża. Ciekawym rozwiązaniem jest mocna, wytrzymała listwa z haczykami, na której połowa haczyków długa, połowa krótka. Umożliwia to wieszanie ubrań i przedmiotów różnego typu. Niektóre modele listwy z wieszakami mają dwustronne haczyki, a inne dodatkową półkę nad haczykami służącą na przykład do położenia czapki czy rękawiczek. Wieszaki wykonane z lakierowanego drewna lub z laminatu to produkty gwarantujące trwałość i długowieczność.

Listwa z wieszakami to produkt, który docenią pracownicy i klienci. Przyda się w biurze, gdzie nie ma miejsca na wieszak stojący albo szafę na ubrania. Listwę można nawet powiesić na drzwi. Jeśli zawiesimy estetyczną listwę z wieszakami w recepcji, na pewno docenią ją nasi klienci. A jakie są jej inne zastosowania? Listwa z wieszakami świetnie sprawdzi się w domu, i to nie tylko w przedpokoju. W łazience może służyć jako wieszak na szlafrok i ręczniki, w kuchni mogą na niej wisieć różnego rodzaju przybory kuchenne, jak łyżki, chochle, łopatki i pędzelki czy sprzęty, na przykład patelnie. Korzystanie z wyposażenia kuchennego stanie się łatwiejsze, kiedy będziemy mieć wiele sprzętów pod ręką. W pokoju dziecka może służyć do odwieszenia tornistra i bluzy, a nawet powieszenia prac plastycznych. Zastosowania jakie ma listwa z wieszakami są liczne. Wszystko zależy od naszych potrzeb i wyobraźni. Do wyboru mamy różne modele, a wspólną cechą jest wysoka jakość wykonania, walory praktyczne i wizualne. Prawdziwy urok może tkwić w prostocie, dlatego listwa z wieszakami w minimalistycznym stylu skandynawskim na pewno sprawdzi się w każdym domu i firmie.

Ławki do szatni z listwą z wieszakami

Ciekawym kompleksowym rozwiązaniem jest połączenie listwy z wieszakami z ławką do szatni. Cechuje je staranne wykonanie - mocne i solidne ławki do szatni sprawdzą się każdej szkole albo przebieralni w zakładzie pracy. Idealnie oszczędzają miejsce i są dobrym pomysłem na umieszczenie zarówno na środku pomieszczenia, jak i pod ścianami. Można umieścić ławki w szatniach pojedynczo lub stworzyć połączone moduły składające się z wielu ławek - możliwości są nieograniczone. Projekt mebla od AJ Produkty jest prosty i uniwersalny. Nasza ławka jest mocna i stabilna, aby wytrzymać codzienne użytkowanie przez wiele osób. Rama wykonana jest z wytrzymałej rurki stalowej pokrytej trwałą powłoką malowaną proszkowo. Malowanie proszkowe zabezpiecza przed korozją, jest odporne na silne ścieranie, a co równie ważne daje ładny efekt wizualny. Przedmioty malowane proszkowo dłużej zachowują niezmieniony wygląd, dlatego znacznie rzadziej wymagają ponownego malowania niż w przypadku tradycyjnych farb. Farby w proszku są bezpieczne dla ludzi i nie są dużym obciążeniem dla środowiska. Ponadto każda sekcja ławki z listwą z wieszakami ma bardzo wytrzymałą podstawę. Siedzenie, oparcie i szyna na haki wykonane są z wytrzymałego, szarego laminatu wysokociśnieniowego. Haki są galwanizowane i dają możliwość wielu opcji przechowywania - nadają się na ubrania, ręczniki, torby i inne przedmioty użytkowe. Na uwagę zasługuje podwójna ławka z oparciem i szynami oraz hakiem po obu stronach. Tego typu mebel zaoszczędzi wiele miejsca, co jest szczególnie ważne w małym pomieszczeniu.

Firma AJ Produkty oferuje listwy z wieszakami o prostym designie, na których można zawiesić odzież, torby i inne przedmioty. Listwy z wieszakami to praktyczny i oszczędny dla przestrzeni dodatek do szatni, przebieralni, biur i klas. Można montować je obok siebie, pod sobą, nad ławkami lub półkami na buty, jako dodatek do szaf i na wiele innych sposobów, zależnie od potrzeb. Oferujemy listwy z różną liczbą haczyków. W większości przypadków solidne chromowane haczyki wykonano ze stali galwanizowanej. Dostępne są też listwy z haczykami z trwałego metalu lakierowanego proszkowo. Jedne i drugie są trwałe i estetyczne, dlatego listwa z wieszakami będzie ciekawym dodatkiem do wielu wnętrz, zwłaszcza do szatni i przebieralni. Na pewno przyda się także w domu, szczególnie w niewielkim korytarzu, gdzie nie zmieści się wieszak stojący. Wieszaki stojące na odzież wierzchnią to meble, które dostępne są u nas w wielu wariantach i stylach. Ich unikalny i stylowy design pomoże unowocześnić każde wnętrze. Wieszaki z funkcją stojaka na parasole, w którym ociekacz zbiera kapiącą wodę, pomagają utrzymać porządek i ułatwiają sprzątnie. Listwa z wieszakami może być doskonałym uzupełnieniem wieszaka stojącego na ubrania. Listwa może być ozdobą w pokoju - można na niej powiesić słomkowy kapelusz, torebki albo barwne szaliki. Inne produkty, które mogą być równie przydatne w przebieralniach lub recepcjach to kosze na śmieci czy wiszące zegary do firmy. Często to właśnie drobne elementy wyposażenia decydują o charakterze wnętrza. W AJ Produkty znajdziesz nie tylko meble, ale także całą masę przydatnych, dobrze zaprojektowanych i solidnie wykonanych akcesoriów. Przejrzyj stronę internetową naszego sklepu, aby wybrać odpowiednie produkty do swojego domu i firmy. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów zachęcamy do kontaktu na czacie z naszymi konsultantami.