Maty i wycieraczki wejściowe

Children with an assortment of active classroom furniture

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dzieci były aktywne w klasie.

Kup teraz

Maty i wycieraczki

Maty oraz wycieraczki wejściowe są często niezauważalne przez mieszkańców, pracowników, gości, ale pełnią bardzo ważną rolę. To dzięki nim łatwiej jest utrzymać czystość w pomieszczeniu oraz na korytarzu. AJ Produkty oferują różnego rodzaju wycieraczki zewnętrzne i maty przemysłowe. Do wyboru mają Państwo rozmaite kolory, wymiary oraz cechy szczególne. Świetnie nadają się one do pomieszczeń biurowych oraz przemysłowych. Warto wiedzieć, że są to zarówno wycieraczki zewnętrzne, jak i wycieraczki przemysłowe, takie, które położyć można w pomieszczeniu. Nasze wycieraczki obiektowe cechuje wysoka wytrzymałość, bowiem zostały wykonane z materiałów dobrej jakości. Ponadto świetnie dopasowują się do otoczenia i wystroju wnętrza, a ich czyszczenie nie sprawia szczególnych problemów.

Maty wejściowe

Każda mata wejściowa oferowana przez AJ Produkty jest na swój sposób unikalna. Dostępne są między innymi maty zewnętrzne z funkcją czyszczenia, dzięki czemu brud nie przenosi się na podłogę. Można zdecydować się np. na gumową matę antypoślizgową, która jest bardzo wytrzymała i doskonale sprawdza się dla dzieci, osób starszych, chorych itp., którzy szczególnie powinni unikać poślizgnięć. Maty wycieraczki ze sklepu internetowego AJ Produkty charakteryzują się przede wszystkim tym, iż w wysokim stopniu chłoną wilgoć. To sprawia, że pasują zarówno do domu, jak i budynków firmowych, zapobiegając ubrudzeniu podłóg albo płytek w czasie deszczowej lub śnieżnej pogody. W ofercie istnieje również tak zwana mata 3 w 1, która jest bardzo długa i pełni rolę nie tylko wycieraczki pod drzwi zewnętrzne, ale także dywanu. Tego typu produkt doskonale czyści oraz suszy obuwie. Istotne jest także to, iż istnieje możliwość docięcia niektórych mat na wymiar. Najczęściej spotykane kolory wycieraczek to czarny, siwy oraz czerwony - to barwy najbardziej uniwersalne, które pasują do większości przestrzeni.

Wycieraczki wejściowe

Wejściowe wycieraczki przed dom i do firmy od sklepu internetowego AJ Produkty również charakteryzują się wysoką chłonnością. Dostępne są między innymi gumowe wycieraczki wejściowe ozdobne bardzo odporne na różne warunki niekorzystne. Ponadto mają one funkcję czyszczenia. Dzięki temu, że mają klasyczny wzór prostokąta, nie trzeba szukać żadnych dziwnych ustawień wycieraczek - wystarczy je położyć przed drzwiami wejściowymi. W ofercie znaleźć można wycieraczki antypoślizgowe, idealnie nadające się do dużego natężenia ruchu. Istotne jest to, że można je wykorzystać również jako wycieraczki biurowe, doskonale prezentujące się w wewnętrznych pomieszczeniach. Wiele z nich można bezpiecznie wyprać w pralce bez obaw, że wycieraczka wewnętrzna albo wycieraczka przed drzwi ulegnie przez to nieodwracalnemu zniszczeniu.

Wycieraczki gumowe

Ogromną popularność zyskują wycieraczki do butów stworzone z gumy. Jedna ich strona to wycieraczka antypoślizgowa, która chroni przed przypadkowym wywróceniem się, a druga strona ściśle przylega do podłoża, dzięki czemu taka wycieraczka do butów nie przemieszcza się po całym pomieszczeniu czy domu. Cena za pojedynczy egzemplarz dostępny w AJ Produkty jest wyjątkowo atrakcyjna, zwłaszcza że na naszej stronie znajdziesz często ciekawe promocje. Z gumy wykonane są także maty wejściowe - to jedne z najbardziej uniwersalnych produktów służących do zachowania czystości w holu wejściowym, recepcji, poczekalni, warsztacie itp. W celu zadbania o jak najlepsze i optymalne wyposażenie takich miejsc warto wyposażyć się w wejściowe wycieraczki podłogowe o większej powierzchni chłonnej.

Wycieraczka wejściowa - ja wybrać?

Stojąc przed wyborem, która wycieraczka biurowa najlepiej sprawdzi się w mojej firmie, warto rozważyć różne opcje pod względem wariantów kolorystycznych, rozmiaru oraz wzoru. Można wybrać wycieraczki gumowe lub materiałowe, które charakteryzują się ogromną chłonnością. Jeśli wejście do budynku znajduje się w nietypowym miejscu, jest niewymiarowe lub nie ma możliwości, aby zmieściła się tam standardowa wycieraczka przemysłowa, można skorzystać z opcji docięcia maty pod wskazany wymiar. Wśród wycieraczek cieszących się dużą popularnością można wyróżnić również przemysłowe, które mają zastosowanie głównie w warsztatach, halach produkcyjnych i miejscach, gdzie świadczone są różne usługi przemysłowe oraz handlowe jak sklepy. Cena naszych produktów jest dostosowana do Państwa kieszeni - wiele z nich kupić można już po kosztach budżetowych, bez konieczności wykładania plików banknotów. Pełna oferta dostępna jest na podstronach konkretnych mat i wycieraczek.