Stoły składane, cateringowe, rozkładane

Projekt aktywnego biura

Projekt aktywnego biura: Pracuj tam, gdzie umysł, a nie tam, gdzie biurko!

Czytaj więcej

Składane stoły konferencyjne, cateringowe

Stoły składane to coraz popularniejszy element wyposażenia biura. Stół to niezwykle ważny sprzęt nie tylko podczas pracy, ale także w trakcie przerw. Bez względu na to, czy szukasz miejsca, gdzie można zjeść lunch, czy chwilę porozmawiać lub wypić kawę z kolegami czy klientami, będziesz potrzebował blatu. Nasze składane stoliki pełną różne funkcje i można je wykorzystać w różnym celu – najczęściej jako stoliki kawowe, stoły cateringowe, bankietowe, a nawet stoły ogrodowe lub stawiane na tarasie. Zakup stołu to niezbędna inwestycja również dla firm, które nie dysponują specjalnymi pomieszczeniami, takimi jak stołowka i jadalnia. W sklepie internetowym AJ Produkty oferujemy wiele praktycznych modeli stołów, takich jak tradycyjne stoły do stołówki, stoły na filarach, stoły konferencyjne, stoły plastikowe, okrągłe i prostokąte itp. Wśród nich najbardziej praktyczne są wspomniane stoły składane – niezwykle wygodne, łatwe i szybkie w rozkładaniu oraz składaniu, dające możliwość dostosowania do zapotrzebowania . Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacjami poszczególnych produktów, co pomoże dowiedzieć się więcej o ich funkcjonalnościach.

Składane stoły konferencyjne i bankietowe

W ofercie AJ Produkty znajdziesz atrakcyjne i praktyczne stoły składane, które sprawdzą się w wielu różnych środowiskach. Każdy stół składany – bankietowy czy konferencyjny - posiada trwały stelaż - ramę, zaokrąglone podstawy oraz twarde i wytrzymałe blaty, które są łatwe w pielęgnacji. Dostępne są różne kształty blatu – okrągłe i prostokątne. Składana konstrukcja stelaża sprawia, że stoły łatwo przechowywać, oszczędzając miejsce na podłodze. Oprócz stołówek i pokojów przerw, tego typu stoły doskonale nadają się również do przestrzeni konferencyjnych – wykorzystywane są jako stół bankietowy czy stół cateringowy. Jeśli w Twojej firmie, stół będzie intensywnie użytkowany lub pracujesz w trudnym środowisku, przemyśl zakup stołu wykończonego trwałym materiałem - laminatem. Stoliki składane plastikowe lub wykończone laminatem są nieporównywalnie trwalsze i łatwiejsze w czyszczeniu niż np. stoły drewniane. Wszystkie składane stoły posiadają stalowe ramy, niektóre dostępne są również z wykończeniem chromowanym, co sprawia, że są niezwykle eleganckie i posiadają uniwersalny styl. Oferujemy stoły w wielu wersjach kolorystycznych najczęściej do wyboru jest kolor biały, czarny, szary/chrom i imitacje drewna. Kliknij na interesujący Cię produkt, aby dowiedzieć się więcej. Każdy stół rozkładany plastikowy to gwarancja trwałości i długiego użytkowania. Stoliki w wersji rozkładanej sprawdzają się także podczas targów jako stoliki targowe

Składane stoły do stołówki i stoły cateringowe

Oprócz składanych stołów do zastosowania w salach konferencyjnych, w AJ Produkty oferujemy również kolorowe, składane modele zaprojektowane specjalnie do jadalni. Nasze produkty dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach (niezwykle popularne są małe stoliki rozkładane), co sprawia, że są przystosowane dla wszystkich osób, z dziećmi włącznie. Stoły można ze sobą łączyć (dosuwać), powiększając tym samym liczbę osób, które można obsłużyć. Pamiętajmy przy tym, że minimalna długość blatu dla jednej osoby to 60cm, jednak przeznaczenie 70cm/osoba pozwoli wygodniej spożyć posiłek. Na stoły udzielamy 3-letniej gwarancji. Posiadają one składane, aluminiowe nogi. Stanowią niezwykle funkcjonalny element wyposażenia, szczególnie przydatny w porze lunchu, podczas burzy mózgów itp. Doskonale sprawdzą się również jako stoły dodatkowe na przyjęcia. Obejrzyj wszystkie stoły do stołówki z naszej oferty, a z pewnością znajdziesz idealny model do swojej firmowej stołówki.

Akcesoria

Oprócz stołów, warto nabyć praktyczne akcesoria do stołówek, takie jak np. wózki na tace, wózki gastronomiczne ze stali nierdzewnej oraz szafki do segregacji odpadów. W transporcie dużej liczby składanych stołów pomogą nasze wózki na stoły. Pracownikom i gościom przydadzą się również krzesła. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli składanych z możliwością sztaplowania. Również krzesła można łatwo przewozić na specjalnych wózkach z naszej oferty. Jeśli potrzebujesz więcej informacji – skontaktuj się z nami!