Ścianki mobilne biurowe - zalety

Gotowe ścianki działowe, ścianki biurowe oraz wszelkiego typu ściany systemowe oraz ściany mobilne cechuje to, że ich montaż jest niezwykle prosty. Dodatkowo komfort pracy, zwiększenie prywatności i większa swoboda dla pracowników, które zapewniają modułowe ścianki działowe, są wręcz nie do przecenienia. Sklep interneowy AJ Produkty oferuje mobilne ścianki działowe do biur najlepszej jakości, wyposażone w elementy chłonące dźwięk, zapewniające mobilność oraz gwarantujące pracownikom większą prywatność. Posiadamy też ścianki działowe biurowe oraz ściany działowe mobilne, które można swobodnie przenosić z miejsca na miejsce i ustawiać tam, gdzie mobilna ściana jest w danej chwili najbardziej potrzebna.

Ścianki biurowe

Najczęściej stosowanym modelem są lekkie ścianki działowe biurowe oraz niezwykle funkcjonalne ścianki mobilne do biurek, które montuje się za pomocą zwykłych uchwytów przyczepianych do blatów i rozdzielające boksy biurowe. W ofercie sklepu AJ Produkty dostępna jest gotowa ścianka działowa, którą wystarczy jedynie przymocować we właściwym miejscu oraz mobilna ścianka działowa o lekkiej konstrukcji. Dzięki niej taka ścianka mobilna może być w każdej chwili przeniesiona w dowolną część biura. W zależności od aktualnych potrzeb pracownika lub wymogów bezpieczeństwa wynikających np. z ochrony danych osobowych, ścianki działowe mobilne można zamontować z jednej, dwóch lub nawet trzech boków biurka. Ruchome ścianki działowe dostępne są w różnych rozmiarach. Standardowe ścianki mobilne osiągają 430-1720 mm wysokości, 400-2280 mm szerokości oraz sprzedawane są w kolorach od białego, szarego i czarnego po ścianki działowe w barwach zielonej, niebieskiej i czerwonej oraz ściany mobilne w kolorze brzozy, buku i miedzi.

Ścianki akustyczne

Eleganckie w swojej prostocie ścianki działowe mogą posiadać nie tylko walory estetyczne, ale również akustyczne i skutecznie wyciszać dźwięki otoczenia. W naszej ofercie znajduje się ruchoma ścianka działowa, ale oferujemy też ścianki akustyczne do biura, które świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach typu open space – salach obsługi klienta czy call-center, gdzie panuje ciągły szum i hałas. Stosując ścianki mobilne akustyczne z klasą dźwiękoszczelności A, wykonanych z wełny pochłaniającej dźwięk z pewnością znacznie podniesiecie komfort pracy dla samych pracowników, ale i zostanie docenione przez klientów. Ścianki biurowe wygłuszające świetnie sprawują się jako scianki dzialowe, pozwalając oddzielić różne części biura. Pod względem budowania przestrzeni oraz aranżacji ścianki działowe do samodzielnego montażu mogą stanowić atrakcyjny element wyposażenia wnętrza, ponieważ to meble o wyjątkowej klasie i elegancji. Dodatkowo jako ściany przesuwne akustyczne są też bardzo funkcjonalne i mogą służyć do pracy w różnych środowiskach jako meble działowe i odgradzające część przestrzeni. Ściana mobilna może mieć zresztą o wiele szersze zastosowanie i nie dotyczy jedynie pomieszczeń biurowych. Ścianki szklane, w tym ściana mobilna o walorach akustycznych to rozwiązania stosowane np. w korytarzach albo holach i poczekalniach z recepcjami.

Modele podłogowe

Ścianki działowe do biura występują głównie jako elementy montowane do innych mebli, np. stołów czy biurek. Ciekawym rozwiązaniem są również mobilne ścianki działowe, które różnią się od biurkowych rozmiarami (są znacznie większe) i zastosowaniem (umieszcza się je bezpośrednio na podłodze) - znana też jako ścianka działowa parawan. Podłogowe ściany modułowe tak jak ściany przesuwne wyposażone są najczęściej w stabilne podstawki lub uchwyty, ale występują również jako modele na kółkach, dzięki czemu łatwo przesuwać je na dowolne miejsce w biurze i ścianka akustyczna może być używana tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Każda przenośna ścianka działowa mobilna z oferty AJ Produkty, w tym ścianki działowe na biurko cechuje się wysoką klasą chłonności dźwięku, różnorodnością w zakresie wymiarów oraz kolorów. Specyficzną odmianą tego typu ścianek są parawan biurowy oraz ścianki biurowe działowe wyposażone dodatkowo w pojemniki na sztuczne kwiaty. Tym samym ściana mobilna może pełnić rolę dodatkowej dekoracji.

Ścianka biurowa dekoracyjna

Biurowe ścianki działowe nie muszą być nudne pod względem wizualnym. Wręcz przeciwnie, nasz sklep oferuje Państwu modele tak jak ścianka działowa biurowa z dodatkowym wyposażeniem ozdobnym, czyli skrzynką na rośliny. To typ ścianek biurowych, który warto zastosować w otwartych przestrzeniach, do jakich mają dostęp klienci, ponieważ znacznie podnoszą jakość wystroju wnętrza. Biurowe ścianki z donicami i skrzyniami na sztuczne kwiaty z pewnością zmienią przestrzeń każdego pomieszczenia, a firma zyska w oczach klientów zarówno pod względem jakości, jak i estetyki. Zapraszamy do zapoznania z ofertą naszych ścianek działowych oraz biurowych, które dostępne są w sklepie internetowym AJ produkty.