Biuro hybrydowe

Biuro hybrydowe cechuje elastyczny układ i podział na miejsca, gdzie odbywa się praca stacjonarna oraz zdalna. Aby pomóc lepiej przystosować się do tego stylu pracy, stworzyliśmy zestaw startowy z przewodnikami i szablonami, który można swobodnie zaadaptować do potrzeb każdego hybrydowego biura.

Perspektywa HR

Zapytaliśmy ekspertkę od zasobów ludzkich, na czym polega praca w biurze hybrydowym. Zobacz, co powiedziała Else-Marie i jakich udzieliła wskazówek.

Kontorsmiljö med skrivbord och skärmväggar

Przyszłe trendy

Przyjrzeliśmy się trendom i zidentyfikowaliśmy najważniejsze korzyści i wyzwania w pracy hybrydowej. Artykuł jest dostępny tutaj.

Poznaj szczegóły

Polityka

Zobacz naszą propozycję szablonu polityki pracy w biurze hybrydowym i użyj go do stworzenia własnych reguł.

Poznaj szczegóły
Två personer står vid ett bord
2 personer sitter vid ett bord och har digitalt möte

Spotkania zdalne

Przeczytaj nasz artykuł o wyzwaniach podczas spotkań hybrydowych i poznaj wskazówki, jak unikać problemów.

Poznaj szczegóły

Ankieta

Spytaj współpracowników o ich doświadczenia w pracy hybrydowej. Stworzyliśmy ankietę, która pomoże szybko przeprowadzić badanie. Użyj jej w całości lub zmień treść zgodnie z potrzebami. Pobierz ankietę.

Wskazówki aranżacyjne dla Twojego biura
1.

Większość dzisiejszych spotkań odbywa się w małych grupach i zmniejszyło się zapotrzebowanie na duże sale spotkań i sale konferencyjne. Zastanów się, czy w Twojej firmie można stworzyć bardziej kameralne strefy, w których mniejsze grupy mogą razem pracować.

2.

Życie towarzyskie to siła napędowa, która przyciąga ludzi do biura, więc może warto postarać się o wygodny pokój, w którym przerwy staną się naprawdę relaksujące?

Stół konferencyjny SELMA
4 299,-
Zobacz nasze propozycje tutaj

3.

Obejrzyj cały dostępny obszar. Potrzebujesz stałych stanowisk, czy powierzchni wspólnych? Innowacyjność i kreatywność pobudzają spontaniczne i nieformalne spotkania, które można organizować w strefach open space.

4.

Podział biura na strefy pomoże stworzyć lepsze środowisko pracy. Miejsca o różnym poziomie odosobnienia umożliwiają współpracę współpracowników, a także pracę indywidualną. Pomyśl o zasadach, jakie miałyby obowiązywać w poszczególnych strefach, aby zwiększyć efektywność i poprawić samopoczucie zatrudnionych.

Potrzebujesz inspiracji, wskazówek lub praktycznej pomocy przy urządzaniu wnętrz w pracy?
Skontaktuj się z nami, a pomożemy stworzyć praktyczne i piękne aranżacje.

Biuro obsługi klienta

Telefon
22 862 38 76
E-mail
Aby wysłać wiadomość, kliknij tutaj.
Dowiedz się więcej

Nowe artykuły prosto do Twojej skrzynki!

Kilka razy w miesiącu wysyłamy nasz newsletter z wartościowymi artykułami, przewodnikami po produktach, inspirującymi aranżacjami wnętrz oraz aktualnymi promocjami. Zapisz się już dziś!
Zapisz się tutaj!
Klikając "Zapisz", potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności.