Wygodny stół roboczy w Twoim rozmiarze

Wygodny stół roboczy w Twoim rozmiarze

Wybór odpowiedniego stołu warsztatowego jest równie ważny jak wybór odpowiednich butów. Musi pasować. W wielu przypadkach pracujesz przy nim przez cały dzień roboczy i wykonujesz różne zadania, takie jak pakowanie, montaż itp. Ważne jest, aby blat znajdował się na odpowiedniej wysokości, a powierzchnia robocza była wystarczająco duża oraz aby wszystkie narzędzia robocze i akcesoria znajdowały się w zasięgu ręki. Tylko wtedy praca będzie ergonomiczna i wydajna.

 

Przygotowaliśmy mały przewodnik, który pomoże znaleźć wygodny stół warsztatowy w odpowiednim rozmiarze.

 

Cargo to wszechstronny stół warsztatowy z trwałym stelażem malowanym proszkowo i wytrzymałym blatem z laminatu. Podstawa jest ręcznie regulowana w celu dostosowania do wzrostu każdego pracownika. W zależności od wybranego modelu Cargo może unieść do 400 kg. Istnieje wiele akcesoriów, które uzupełniają stację roboczą i optymalnie dostosowują się do potrzeb. Cargo to idealne miejsce pracy dla tych, którzy pakują, ponieważ może być wyposażony w podajnik kulowy, który umożliwia łatwe obracanie cięższych towarów.

 

Jeśli chcesz spersonalizować swoje miejsce pracy, Combo jest dla Ciebie. Jest łatwy w montażu – nie wymaga śrub ani wkrętów. Combo to produkt stworzony przez naszych utalentowanych projektantów i może być łączony w różne kombinacje. Możesz zbudować stację roboczą z półkami i panelami dzięki zestawom akcesoriów z tej samej serii. Wykorzystaj panele narzędziowe, aby uzyskać łatwy dostęp do narzędzi i innych potrzebnych rzeczy. Stół jest dostępny w wersji z maksymalnym obciążeniem do 700 kg.

 

Jeśli potrzebujesz funkcjonalnego stołu warsztatowego ze stabilną podstawą do swojego warsztatu lub garażu i magazynu, wybierz Robust. Blat pokryto utwardzaną płytą o częściowej odporności na płyny, co sprawia, że stół nadaje się do środowisk, gdzie wykonuje się lżejsze prace montażowe. Stelaż z ręczną regulacją wysokości pozwala dostosować wzrostu. Można uzupełnić panelami narzędziowymi, półkami i szafkami, co pomoże przechowywać narzędzia w zasięgu ręki. Robust wytrzymuje obciążenie do 300 kg w zależności od wybranego blatu.

 

Dla tych, którzy potrzebują wyjątkowo stabilnego stołu warsztatowego, stworzyliśmy Solid, który w niektórych wersjach może wytrzymać obciążenie nawet do 750 kg. Ma mocną ramę i powierzchnię roboczą z laminatu. Ten stół nadaje się szczególnie do wymagających środowisk, takich jak warsztaty lub fabryki. Posiada powierzchnię roboczą, która jest zarówno trwała, jak i łatwa do utrzymania w czystości. Nogi są ręcznie regulowane, wysokość roboczą można ustawić zgodnie ze wzrostem i potrzebami pracowników. Jeśli chcesz, aby stanowisko robocze było wyjątkowo funkcjonalne i elastyczne, uzupełnij Solid szufladami, panelami narzędziowymi, szafkami i innymi inteligentnymi akcesoriami do przechowywania.

 

Motion to wyjątkowo stabilny stół warsztatowy z solidną ramą. Powierzchnia robocza jest wykonana z bardzo trwałego laminatu, który jest łatwy w czyszczeniu. Uzupełniając o ramy i filary, możesz zoptymalizować swoje stanowisko pracy z wykorzystaniem półek, paneli narzędziowych, gniazd wielofunkcyjnych, uchwytów na monitor i uchwytów na dokumenty. Motion jest dostępny w wersji z ręczną lub elektryczną regulacją wysokości.  W zależności od wybranego modelu, Motion może unieść do 400 kg.

 

Nie zapomnij dodać maty podłogowej, redukującej obciążenie nóg, kolan, bioder i pleców przy pracy w pozycji stojącej!

 

Stoły robocze są również dostępne jako rozwiązania projektowe. Nasi handlowcy odwiedzają klientów i proponują optymalne stanowiska robocze z akcesoriami. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć odpowiedni stół warsztatowy. Razem stworzymy komfort w Twojej firmie!

Nowości od AJ Produkty w Twojej skrzynce!

Co tydzień wysyłamy newsletter z ciekawymi artykułami, wskazówkami i inspiracjami jak urządzić firmowe wnętrza. W naszym newsletterze znajdziesz też aktualne promocje i gorące nowości. Zapraszamy!
Proszę czekać...