Dobry design Funkcjonalność

Wiele osób stawia znak równości między wzornictwem a udanym designem. Nasi projektanci Cecilia Stööp i Sebastian Dell Uva mają inne zdanie:
- Dobry design to przede wszystkim funkcjonalność, mówią jednym głosem. Stylowe wzornictwo to tylko forma, która potrzebuje treści, czyli wymiaru funkcjonalnego.

 

Wizją AJ Produkty jest tworzenie lepszych miejsc pracy dla wszystkich. Chcemy nie tylko zaspokajać codzienne potrzeby, ale także oferować produkty o wyjątkowych zaletach. Dlatego nasz dział projektowy opracowuje inteligentne rozwiązania w zakresie całości asortymentu, od mebli biurowych i szkolnych do wyposażenia szatni, magazynów i zakładów przemysłowych.

 

Rozwiązania codziennych problemów
Sygnałem do rozpoczęcia nowego projektu jest zawsze potrzeba lub niedobór, którym należy się zająć. Początkowo przeprowadzane są szczegółowe badania, które często obejmują wizyty w zakładzie pracy w celu stwierdzenia, co nie działa i przeprowadzenia rozmów z pracownikami. Następnie, w oparciu o tę wiedzę, rozpoczynamy tworzenie funkcjonalnego produktu, który spełnia potrzeby i ułatwia życie użytkownikom.

 

Cele długoterminowe
Aby móc tworzyć produkty przydatne zarówno dziś, jak i jutro, ważne jest, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w otaczającym nas świecie. Dlatego nasi projektanci stale śledzą rozwój w segmentach, w których działamy. Celem jest tworzenie produktów o trwałej wartości, nasz trendspotting koncentruje się na dużych grupach asortymentowych. Moda może się zmienić, ale funkcjonalność pozostaje.

 

Produkcja w Szwecji i Europie
Dział projektowy zwykle pracuje nad kilkoma projektami w tym samym czasie. Większość prac rozwojowych odbywa się w ścisłej współpracy z fabrykami AJ na terenie Polski i Słowacji oraz dostawcami ze Szwecji, Polski i innych krajów UE. Ważne jest to, że mamy kontrolę nad całym procesem i zawsze pamiętamy o potrzebach użytkownika. Dlatego otrzymujemy jakość, jakiej oczekujemy.

 

Red Dot Design Award
Nagrodzona seria szaf Create pokazuje, jak osiągnąć sukces w sferze designu. Seria została zaprojektowana przez nasz własny dział projektowy i otrzymała prestiżową nagrodę Red Dot Design Award w kategorii Product Design. Nagroda ta wyznacza kierunek naszych prac nad asortymentem.

Nowe artykuły prosto do Twojej skrzynki!

Kilka razy w miesiącu wysyłamy nasz newsletter z wartościowymi artykułami, przewodnikami po produktach, inspirującymi aranżacjami wnętrz oraz aktualnymi promocjami. Zapisz się już dziś!
Zapisz się tutaj!
Klikając "Zapisz", potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności.