Nowość

Biurko z regulacją wysokości QBUS

Proste, 1200x600 mm, czarna rama, jasnoszary

Nr art.: 1621015
  • Trzy programowalne wysokości
  • Do ciasnych pomieszczeń
  • Mechanizm antykolizyjny
Kompaktowe biurko z elektryczną regulacją wysokości — idealne do mniejszego biura. Rama burka w kształcie litery T oferuje mechanizm antykolizyjny, który pomaga zapobiegać obrażeniom spowodowanym zakleszczeniem. Blat wykonano z trwałego laminatu.
Kolor blatu: Jasnoszary
Kolor stelaża: Czarny
1 169,-
Netto (bez VAT)
Przeliczanie czasu dostawy...
Gwarancja w latach: 7

Informacje o produkcie

Szybko i łatwo zmieniaj swoją pozycję roboczą dzięki biurku umożliwiającemu pracę na stojąco z gamy QBUS. Stojąca pozycja robocza to prosty, ale skuteczny sposób na poprawę samopoczucia i zmniejszenie ryzyka kontuzji pleców i szyi.

Biurko jest nieco mniejsze niż inne biurka z regulacją wysokości z gamy QBUS. Idealny wybór do niewielkich biur lub dla każdego, kto potrzebuje przestrzeni do pracy. Można łatwo zaprogramować wysokość podczas pracy na siedząco i stojąco, co zapewnia ergonomiczną pozycję za każdym razem.

Rama w kształcie litery T jest bardzo wytrzymała i nie generuje prawie żadnego hałasu podczas regulacji wysokości. Sprytny mechanizm antyzgnieceniowy to funkcja, która wykrywa przeszkody i zatrzymuje biurko. Przedłuża to żywotność biurka i innych urządzeń biurowych.

Biurko posiada trwałą powierzchnię z laminatu, która jest niezwykle łatwa w czyszczeniu. Laminat to doskonały wybór do nowoczesnych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz kolor blatu i dopasuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

Potrzebujesz miejsca do przechowywania? Meble z serii QBUS doskonale do siebie pasują i umożliwiają łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, aby Twój dzień pracy był efektywny!

Dokumenty

Specyfikacja produktu