Nowość

Regał szkolny CASPER

4 szuflady, 8 przegród, biały, pomarańczowy

Nr art.: 386025
  • 4 szuflady, 4przegrody i cztery miejsca na segregatory
  • Wytrzymały laminat
  • Koła z blokadą
Kolor frontu: Pomarańczowy
1 345,-
Netto (bez VAT)
Przeliczanie czasu dostawy...
Gwarancja w latach: 7

Informacje o produkcie

Mobilny mebel do przechowywania papieru, ołówków, książek i innych materiałów szkolnych. Regał wyposażono w otwarte przegrody, miejsca na foldery i inteligentne szuflady na papier w formacie A4. Wykonany z wytrzymałego laminatu i wyposażony w blokowane koła.
Ten mobilny mebel jest idealny do przechowywania rzeczy uczniów w salach lekcyjnych. Kompaktowy rozmiar zapewnia dużo miejsca do przechowywania na niewielkiej powierzchni. Dzięki prostej konstrukcji może być wykorzystany w większości środowisk szkolnych.

Mebel oferuje pionowe przegrody, które są idealne do przechowywania segregatorów i mają otwarte przegródki i inteligentne szuflady na ważne elementy, takie jak papier, książki, ołówki i podobne materiały szkolne.

Umieść wzdłuż ściany lub użyj jako przegrody w pomieszczeniu! Mebel można również umieścić obok ławki ucznia, aby zapewnić łatwy dostęp. Koła umożliwiają łatwe przestawianie mebla tam, gdzie jest potrzebny. Dwa koła oferują możliwość zablokowania, aby utrzymać mebel bezpiecznie w miejscu.

Mebel wykonany z laminatu w kolorze buk, który jest niezwykle trwały i łatwy w czyszczeniu. Idealny mebel do szkół i innych środowisk publicznych!

Dokumenty

Specyfikacja produktu