Nowość

Biurko SONITUS PLUS

1200x600x760 mm, HPL popielaty, redukcja hałasu, szary aluminium

Nr art.: 34014204
  • Trwały laminat HPL
  • Zgodność z normą EN 1729
  • Powierzchnia dźwiękochłonna
Kolor stelaża: Srebrny
689,-
Netto (bez VAT)
Przeliczanie czasu dostawy...
Gwarancja w latach: 7

Informacje o produkcie

Prostokątne biurko z wytrzymałym blatem i dźwiękochłonną powierzchnią. Lakierowana rama z rur stalowych. Produkt testowany i certyfikowany zgodnie z normą EN 1729.
W sali lekcyjnej poziom hałasu jest zwykle wysoki z uwagi na wiele czynników. Szuranie krzesłami, zamykanie szuflad i głośne odgłosy to tylko kilka przykładów codziennych hałasów. Hałas i głośne dźwięki są odbierane jako stresujące i mogą negatywnie wpływać na koncentrację uczniów i personelu. Biurko szkolne SONITUS PLUS poprawia akustykę w szkole, ponieważ jest wyposażone w wysokiej jakości blat dźwiękochłonny.

Blat z laminatu wysokociśnieniowego HPL posiada wytrzymałą i trwałą powierzchnię, która jest łatwa w czyszczeniu. Ponadto laminat wysokociśnieniowy oferuje powierzchnię dźwiękochłonną, co czyni to biurko doskonałą opcją do sal lekcyjnych.

Jego prostokątny kształt umożliwia efektywne wykorzystanie przestrzeni. Można ustawić razem z prostokątnymi lub kwadratowymi stołami, tworząc większą powierzchnię do pracy. Biurko SONITUS PLUS posiada solidną stalową ramę oraz nogi z rur stalowych o okrągłym przekroju. Rama lakierowana na dyskretne kolory.

Dokumenty

Specyfikacja produktu