Nowość

Stół DECIBEL

Ø1200x590 mm, dźwiękochłonne linoleum, zielony

Nr art.: 351836
  • Ekologiczne linoleum
  • Właściwości dźwiękochłonne
  • Rama z litej brzozy
Klasyczny drewniany stół z wytrzymałym blatem z dźwiękochłonnego i przyjaznego dla środowiska linoleum. Stół jest idealny dla szkół i przedszkoli i przyczynia się do stworzenia lepszego otoczenia akustycznego
Kolor blatu: Limonkowy
879,-
Netto (bez VAT)
Przeliczanie czasu dostawy...
Gwarancja w latach: 7

Informacje o produkcie

Klasyczny kształt i właściwości tłumiące dźwięki sprawiają, że stół DECIBEL jest idealnym wyborem do szkół i przedszkoli. Stół zmniejsza poziom hałasu i pomaga tworzyć przyjemniejsze otoczenie. Spełnia restrykcyjne wymogi trwałości i nadaje się do szkół i przedszkoli.

Stół DECIBEL z solidną, drewnianą ramą odporną na kopnięcia i uderzenia. Powierzchnia z trwałego linoleum, które jest łatwe w czyszczeniu. Linoleum jest przyjazne dla środowiska, wykonano je z naturalnych materiałów z możliwością późniejszego recyklingu. W porównaniu z innymi materiałami linoleum ma niewielki ślad węglowy. Linoleum wykorzystywane do produkcji ma certyfikat Nordic Ecolabel i doskonałe właściwości absorbujące hałas.

Blat dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można go z łatwością dopasować do krzeseł i innych mebli.

Dokumenty

Specyfikacja produktu