Nowość
Zdjęcie produktu

Krzesło szkolne YNGVE

Płozy, biały, jesion, W 610 mm

Nr art.: 363630
  • Zgodne z normą EN
  • Do wzrostu od 146 do 188 cm
  • Profilowane siedzisko
Wszechstronne, wygodne krzesło szkolne z profilowanym siedziskiem, zaokrąglonym oparciem i wieszakiem na torbę lub plecak. Unikalna konstrukcja umożliwia siedzenie w czterech różnych pozycjach. Krzesło jest dostępne w wariancie na nogach lub płozach w kilku wysokościach i kolorach.
Kolor: Jesion
Kolor stelaża: Biały
539,-
Netto (bez VAT)
Przeliczanie czasu dostawy...
Gwarancja w latach: 7

Informacje o produkcie

Usiądź w swojej ulubionej pozycji!

Krzesło do sal lekcyjnych YNGVE jest autorskim projektem AJ Produkty i zostało opracowane jako najwyższej jakości uniwersalne krzesło, które zapewnia wysoki komfort siedzenia. Krzesło zapewnia wysoki komfort siedzenia przez cały dzień. Zaletą krzesła YNGVE jest to, że możesz siedzieć w czterech różnych pozycjach: sprawia to, że krzesło jest szczególnie praktyczne, ponieważ każdy może siedzieć dokładnie tak, jak lubi.

Krzesło posiada profilowane siedzisko i otulające oparcie dla dodatkowego komfortu. Z tyłu krzesła znajduje się praktyczny wieszak na torbę/plecak, który zapewnia uczniom dogodny dostęp do rzeczy osobistych lub przyborów szkolnych.

Krzesło można sztaplować i zawiesić na blacie, aby zaoszczędzić miejsce i ułatwić sprzątanie. Filcowe podkładki dźwiękochłonne pomagają stworzyć lepsze środowisko akustyczne, co jest ważne zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Rama jest wytrzymała, co sprawia, że mebel sprawdzi się w środowisku szkolnym, gdzie wielu uczniów korzysta z tego samego krzesła. Aby przedłużyć żywotność krzesła oferujemy części zamienne, więc w razie potrzeby można wymienić np. zużyte siedzisko, zamiast kupować nowe krzesło.

Krzesło jest dostępne w wielu modelach dostosowanych do różnych potrzeb szkolnych. Krzesło YNGVE jest oferowane w wersji na nogach lub płozach, w różnych wysokościach, z podnóżkiem lub bez. Podnóżek dołączony do krzesła można ustawić na dwóch różnych wysokościach.

Krzesło jest zgodne z normą EN.

Dokumenty

Pobierz instrukcję pielęgnacji

Specyfikacja produktu