Stół do stołówki

Stół do stołówki

W szkolnych stołówkach powinny znaleźć się meble funkcjonalne i estetyczne. Stoliki do stołówki szkolnej czy stołówki pracowniczej mają wpływ na komfort spożywania posiłków. W stołówkach szkolnych najlepiej sprawdzają się składane stoły, które można łatwo złożyć i odstawić. Dobrym pomysłem są kwadratowe stoły, które sprzyjają relacjom społecznym. Przy takim stole wygodnie mieszczą cztery osoby, a niewielka odległość między nimi umożliwia łatwe nawiązywanie kontaktów i swobodną rozmowę. Składany stół to przydatny i funkcjonalny produkt, który sprawdzi się w wielu środowiskach, także podczas konferencji, spotkań, targów, wystaw czy festiwali. Idealny jest także do stołówek dla pracowników i jadalni szkolnych. Wspólne spożywanie posiłków przez dzieci w wieku szkolnym jest ważne dla rozwoju dziecka. Nieodpowiednie meble skutkują problemami związanymi z trawieniem i problemami z kręgosłupem. Z tego powodu wyposażenie do jadalni powinno spełniać wymagania dotyczące jakości wykonania i designu.

Stoły do jadalni - wymagane cechy

Stoły do stołówki szkolnej muszą być funkcjonalne i dostosowane do potrzeb dzieci. Zapewnienie komfortowej przestrzeni do jedzenia dla dzieci lub pracowników ma ogromne znaczenie. Spożywanie posiłków w przyjaznym otoczeniu ma wpływ na nasze zdrowie, zdolność koncentracji i wydajność, sprzyja relacjom społecznym. Odpowiednio dobrane stoły i krzesła zapobiegają problemom związanym z wadami kręgosłupa. Meble do stołówki powinny zapewniać swobodne przyleganie stóp do podłoża podczas posiłku i zgięcie kolan pod kątem 90 stopni. Wykonane z wysokiej jakości materiałów meble od AJ Produkty cechuje wytrzymałość. Są odporne na uszkodzenia i łatwe w utrzymaniu w czystości, dlatego są odpowiednie do stołówek szkolnych i pracowniczych. Warto zwrócić uwagę na zestaw mebli z trwałym stołem wyposażonym w prostokątny blat z laminatu oraz sztaplowanymi krzesłami z plastikowymi siedziskami zintegrowanymi z oparciami. Wytrzymały i łatwy w pielęgnacji zestaw mebli jest idealny do stołówek i pomieszczeń socjalnych. Stół i krzesła sprawdzą się w także w kawiarniach i innych miejscach, gdzie potrzeba wytrzymałych i łatwych w czyszczeniu mebli. Meble mają nowoczesny design, a krzesła są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu można je dopasować do innych mebli. Stół jest trwały i niezwykle stabilny. Prostokątny blat z laminatu jest łatwy w czyszczeniu i dobrze znosi intensywne użytkowanie. Rama została wykonana z owalnych rur stalowych wykończonych chromem. Zaokrąglenia przy podstawie ułatwiają czyszczenie podłogi pod stołem i wokół niego. Regulowane stopki pozwalają łatwo wypoziomować stół na nierównym podłożu. Krzesła wykonane zostały polipropylenu, który zapewnia trwałość i łatwe utrzymanie czystości. Siedziska zintegrowane są z oparciami i mają wygodny profil. Gładkie, chromowane nogi ze stali tworzą atrakcyjny kontrast z siedziskiem. Krzesła można sztaplować, co ułatwia sprzątanie podłogi i przechowywanie krzeseł. Aby dodatkowo ułatwić przechowywanie i transport można dokupić specjalny wózek na krzesła.

Stoły składane

Składane szkolne stoły do ​​jadalni to praktyczny i funkcjonalny element wyposażenia. Meble AJ Produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów o inteligentnym projekcie i wyprodukowane tak, aby sprostać wyzwaniom szkolnych jadalni. Składane stoły do ​​jadalni to doskonały wybór szczególnie do dużych jadalni, w których panuje spory ruch. Przy takim stole wygodnie mieszczą się zwykle co najmniej cztery osoby. Stoliki może dzielić niewielka odległość. Można zmieniać ich konfigurację zależnie od potrzeb bez większego wysiłku. W związku z tym składane stoły do stołówki szkolnej muszą być lekkie. Nasze składane stoły można łatwo rozstawić i zdemontować w razie potrzeby. Jest to ważne również dlatego, że po złożeniu musi być łatwo je transportować i przechowywać. Takie funkcjonalne meble to uniwersalne wyposażenie stołówki szkolnej, ale nie tylko. Są idealne do wielu różnych lokalizacji i celów, od stołówek i jadalni po imprezy plenerowe, projekty społeczne, festyny ​​szkolne i wiele innych. Stoliki tego typu są także idealne, gdy potrzeba więcej miejsca na dodatkowe siedzenia lub zajęcia tymczasowe. Można umieścić kilka stołów obok siebie, aby stworzyć większą powierzchnię użytkową. Składany stół przyda się także w pokoju socjalnym, szczególnie jeśli nie ma w nim dużo miejsca. Wybierając stół ze składanym stelażem i składane odpowiednio dobrane krzesła, możesz wygodniej korzystać z przestrzeni pokoju, ponieważ można szybko i łatwo przestawić lub usunąć meble z pomieszczenia. Meble w niewielkich pomieszczeniach rozstawia się tylko na czas spożywania posiłków, a później można je przechowywać złożone, dzięki czemu nie zajmują wiele miejsca. Istotną zaletą wyboru stołów składanych jest to, jak wygodne i proste jest przechowywanie tego typu mebli. Dzięki temu każda instytucja edukacyjna może wykorzystać przestrzeń stołówki na wiele sposobów. Łatwe do czyszczenia blaty wykonane są z laminatu wysokociśnieniowego, który jest zarówno odporny na zarysowania i zacieki, jak i łatwy do wyczyszczenia, a przez to idealny do środowiska szkolnego, do przedszkoli, a także do zakładów pracy. Połącz stoliki z kompletem składanych krzeseł i stwórz komfortowe rozwiązanie do miejsc, gdzie potrzeba elastycznych i funkcjonalnych mebli.

Akcesoria do stołów składanych

Kupując stoły składane warto zadbać o przydatne akcesoria, takie jak wózki stołowe, wsporniki na nogi stołu, narzędzie do szybkiego składania stołów i wiele innych sprzętów. Wózki stołowe mogą pomóc w sprawnym transporcie złożonych stołów stołówkowych. Oddzielny zestaw wsporników może pomóc uniknąć zapadania się nóg stołu w trawie, jeśli jest używany na zewnątrz, a także chronić miękkie podłogi przed uszkodzeniem. Aby przyspieszyć składanie i rozkładanie stołów, narzędzie do szybkiego składania jest prostym i wydajnym rozwiązaniem. To narzędzie zapewnia dodatkową dźwignię podczas składania stołów, dzięki czemu umożliwia szybszą i bardziej wydajną pracę. Ciekawym rozwiązaniem jest praktyczny pokrowiec z elastycznego materiału na stół barowy. Można go szybko i łatwo założyć na stoły barowe, zapewniając elegancki wygląd stołu na przyjęciach, konferencjach lub targach.

Celem firmy AJ Produkty jest dostarczenie klientom funkcjonalnych produktów w atrakcyjnych cenach. Nasze krzesła i stoły o ciekawym wzornictwie świetnie sprawdzą się w jadalni szkolnej i w zakładzie pracy. AJ Produkty w swojej ofercie posiada meble odpowiednie dla różnych obszarów przestrzeni roboczej, w tym szeroki wybór stołów - od stołów warsztatowych po stoły do stołówki i stoły do miejsc wypoczynku. Oferujemy także wózki serwisowe przeznaczone dla branży gastronomicznej, które są praktycznym rozwiązaniem, jeśli chodzi o przewożenie artykułów spożywczych w stołówkach, restauracjach, kuchniach i innych miejscach. Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych mebli i akcesoriów, a w przypadku pytań skontaktuj się na czacie z naszymi konsultantami.