Nowe biuro

Tradycyjne biuro stacjonarne jest naturalnym wyborem w kwestii miejsca pracy. Ale jak myśleć o adaptacji i modernizacji biura, aby spełniało nowe potrzeby? Aby pomóc w zrozumieniu tego stylu pracy, stworzyliśmy zestaw startowy z przewodnikami i szablonami, z których możesz swobodnie wybierać elementy i dostosowywać do swojego nowego biura.

Perspektywa HR

Zapytaliśmy specjalistkę od zasobów ludzków, jaka jest praca stacjonarna po pandemii. Zobacz, co powiedziała Else-Marie i jakich udzieliła wskazówek.

Loungemiljö med bord och skärmväggar

Powrót do biura stacjonarnego

Zebraliśmy najlepsze rady, jak zorganizować powrót do biura stacjonarnego po okresie pracy zdalnej. Artykuł jest dostępny tutaj.

Poznaj szczegóły

Ankieta

Zapytaj pracowników o doświadczenia w pracy stacjonarnej. Stworzyliśmy ankietę, która pomoże zebrać informacje pomocne przy organizacji pracy w biurze po pandemii. Można wykorzystać w całości lub zmienić i dostosować do potrzeb. Pobierz ankietę.

Nowe twarze w biurze

Niektórzy zaczęli pracę w trybie zdalnym. Jak ułatwić im start w środowisku biurowym? Przeczytaj artykuł o tym, co zrobić, by zmiana środowiska przebiegła gładko.

Poznaj szczegóły
Personer som står vid ett bord

Cztery wskazówki aranżacyjne dla Twojego biura
1.

Zbadaj poziom hałasu i upewnij się, że pomieszczenia mają dobrą akustykę. Spotkania cyfrowe, które odbywają się przy biurkach uczestników, mogą powodować wyższy poziom hałasu i gorszą zdolność koncentracji. Dzięki dźwiękochłonnym ściankom biurkowym, ekranom akustycznym, tkaninom i roślinom dźwięk jest tłumiony, a otoczenie przyjemniejsze.

2.

Interakcje społeczne to siła napędowa, która przyciąga ludzi do biura – sposób pracy i spędzania przerw to ważny czynnik w aranżacji wnętrz. Przyjemne otoczenie ma pozytywny wpływ na samopoczucie i wydajność, tworząc poczucie „my”. Warto zatem stworzyć przytulną przestrzeń w biurze.

Ścianka ZONE765,-
Zobacz naszą ofertę poczekalni tutaj.

3.

Zadbaj o to, aby każdy pracownik miał przestrzeń, której potrzebuje. Pamiętaj o zachowaniu odległości między stanowiskami i obszarami, gdzie znajduje się jednocześnie wiele osób, takimi jak jadalnia i kącik kawowy.

4.

Biuro jest często postrzegane jako miejsce spotkań, a zapotrzebowanie na mniejsze kąciki i pokoje spotkań rośnie. Dzięki mniejszym salom konferencyjnym współpraca między kolegami staje się łatwiejsza, a spotkania mogą odbywać się bez zakłócania pracy innym.

Ett bord med stolar
Potrzebujesz inspiracji, wskazówek lub praktycznej pomocy przy urządzaniu wnętrz w pracy?
Skontaktuj się z nami, a pomożemy stworzyć praktyczne i piękne aranżacje. 

Biuro obsługi klienta

Telefon
22 862 38 76
E-mail
Aby wysłać wiadomość, kliknij tutaj.

Nowe artykuły prosto do Twojej skrzynki!

Kilka razy w miesiącu wysyłamy nasz newsletter z wartościowymi artykułami, przewodnikami po produktach, inspirującymi aranżacjami wnętrz oraz aktualnymi promocjami. Zapisz się już dziś!
Zapisz się tutaj!
Klikając "Zapisz", potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności.