Pełna kontrola produkcji i jakości

Pełna kontrola produkcji i jakości

Czy wiedzieliście, że dużą część wyposażenia dostępnego w naszej ofercie produkujemy sami?

W naszych fabrykach w Polsce i na Słowacji powstają meble do biur, szafy metalowe i o wiele więcej!
– Własna produkcja zapewnia nadzór nad całością procesu od projektów do gotowych mebli. Pomaga nam to również dbać o wysoką jakość i zapewniać klientom naprawdę niskie ceny – mówi Göran Holmström, Dyrektor Fabryki.

W Polsce, w miejscowości Redzikowo k. Słupska, produkowane są meble drewniane. Fabryka zbudowana w 2012 roku, wytwarza regały, biurka i szafy a także, na przykład, stoły konferencyjne i meble do stołówek.

Korzyści z posiadania własnych zakładów produkcyjnych jest więcej.

Własna produkcja to również duża elastyczność. Nie musimy utrzymywać wysokich stanów magazynowych i jestesmy w stanie zagwarantować bardzo krótkie terminy dostaw – wyjaśnia Holmström.

Ciągły rozwój
W celu zapewnienia jak najbardziej aktualnej i nowatorskiej oferty, AJ Produkty ciągle udoskonala swój asortyment. Nieustannie wprowadzamy nowe produkty i utrzymujemy ścisłą współpracę między działami odpowiedzialnymi za rozówj produktu i innymi sektorami w organizacji.

– Na podstawie pomysłów, które otrzymujemy, opracowujemy prototypy. Wciąż dodajemy nowe funkcjonalności, dzięki czemu nasze produkty stają się jeszcze lepsze – mówi Göran Holmström.

Wieloletnie doświadczenie
W drugiej naszej fabryce, w Trnavie na Słowacji, produkcja szaf i regałów metalowych odbywa się już od 25 lat. W kolejnych latach planujemy inwestycje i powiększenie fabryki z 16 000 do 20 000 metrów kwadratowych.

– Fakt, że mamy wszystko we własnych murach przynosi cały szereg korzyści. Dzięki temu sprawujemy pełną kontrolę nad procesem, włączając aspekty ochrony środowiska – podsumowuje Göran Holmström.

 

Zapisz się tutaj!
Proszę czekać...
Klikając "Zapisz", potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności.