Od wizji do realizacji z AJ Produkty

Od wizji do realizacji z AJ Produkty

Dla wielu firm biuro to znacznie więcej niż miejsce pracy. Powinno również być funkcjonalnym i inspirującym środowiskiem, które przyczynia się do wydajności, odzwierciedla tożsamość firmy i przyciąga pracowników. W AJ Produkty jesteśmy ekspertami w opracowywaniu rozwiązań aranżacyjnych, które pomagają osiągać założone cele.


Jakie powinno być właściwe  środowisko biurowe? Odpowiedź zależy od konkretnej firmy i jej działań, wizji i potrzeb pracowników. Ale jedno jest pewne: coraz więcej firm dostrzega potrzebę posiadania przemyślanych wnętrz biurowych, które są ważnym składnikiem recepty na sukces w biznesie. Z AJ Produkty możesz sprawić, że biuro stanie się miejscem, w którym ludzie mogą się rozwijać i realizować swój potencjał.


- Naszą wielką siłą jest indywidualne podejście do obsługi - zawsze znajdziemy rozwiązanie wspólnie z klientem. Jesteśmy bardzo elastyczni jako organizacja i odwiedzamy potencjalnych klientów w celu analizy potrzeb - mówi David Hassel, sprzedawca projektowy w AJ Produkty.

 

Spersonalizowane biuro krok po kroku
Sprzedawcy projektowi pełnią ważną rolę przewodnią w całym procesie - od pomysłu do ukończenia biura. Wraz z klientem każdy nowy projekt wnętrza rozpoczyna się od szczegółowej analizy potrzeb, życzeń i warunków specjalnych. Jest to punkt wyjścia do stworzenia optymalnego środowiska, które promuje kreatywność i wydajność oraz jest dostosowane do stylu pracy.


Ile biurek można ustawić zanim zrobi się za ciasno? Jak w najlepszy sposób obniżyć poziom hałasu? Jak zadbać o dobre samopoczucie? Pytania są zwykle liczne. Rysunek w środowisku 3D daje wyraźny obraz końcowego wyniku i ilustruje maksymalizację powierzchni.


- Wielu klientów myśli tu i teraz tylko wtedy, gdy zamierzają urządzić swoje miejsce pracy – my zawsze myślimy długofalowo. Wnętrze powinno być praktyczne i dawać możliwość zmian w krótkim czasie i bez większego wysiłku - mówi David i kontynuuje:
- Oferujemy połączenie estetyki i funkcjonalności. Posiadamy szeroką paletę form i kolorów, ale jednocześnie dbamy o kwestie takie jak ergonomia i elastyczność.

 

Projektowanie wnętrz, które wzmacnia markę
W przypadku większych projektów David i jego współpracownicy działają wspólnie z Per Essley, projektantem wnętrz w AJ Produkty. Zespół sugeruje, inspiruje i omawia pomysły, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla danego wnętrza. Per umieszcza indywidualne informacje o każdym środowisku i sugeruje produkty, kolory i style, aby dopasować je do potrzeb klienta.


Projekt wnętrza jest skutecznym środkiem wyrażania i wzmacniania marki oraz tożsamości firmy - zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej.


- Funkcjonalność jest oczywistym elementem aranżacji wnętrz biurowych, a także estetyki. Atrakcyjne biuro to sposób na odzwierciedlenie tego, kim jesteście jako organizacja i sposób komunikacji z przyszłymi pracownikami. Gdy rozpoczynamy wyposażanie biura, zawsze zaczynamy od badania tych, którzy tworzą firmę - kim są, jak działają i jak należy wykorzystać dostępną przestrzeń - wyjaśnia Per.

Zapisz się tutaj!
Proszę czekać...
Klikając "Zapisz", potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności.