Wyspa biurowa MODULUS

Na kółkach, 1600x800 mm, biały, dąb

Nr art.: 1613508
 • Mobilna
 • Z miejscem do przechowywania
 • Dodatkowe miejsce do pracy
1 729,-
Netto (bez VAT)
Przeliczanie czasu dostawy...
Gwarancja w latach: 7

Informacje o produkcie

Mobilna wyspa biurowa Modulus to kompozycja niewielkich regałów, blatu i kół. Doskonałe rozwiązanie na spontaniczne spotkania oraz jako dodatkowa powierzchnia do pracy.


Praktyczna i funkcjonalna wyspa na kółkach z serii Modulus zapewnia mnóstwo miejsca do pracy i przechowywania. Składa się z 4 białych regałów z 2 półkami każdy, dębowego blatu oraz kół, co pozwala na łatwe przemieszczanie. Nadaje się do biur typu open-space, gabinetów, sal szkolnych itp. Dzięki kołom, można łatwo zmienić aranżację pomieszczenia lub odsunąć wyspę, gdy nie jest używana. Wyspa jest szczególnie polecana do pracy w zespole, szybkich spotkań na stojąco oraz jako dodatkowe miejsce do pracy. Regały są ustawione tyłem do siebie, co pozwala przechowywać segregatory, pojemniki oraz przybory biurowe. Na półkach warto dodatkowo ustawić wkłady z przegrodami lub szufladami z serii Modulus, dzięki czemu można sprawnie spersonalizować przechowywanie i dostosować rozwiązanie do potrzeb konkretnego biznesu.

Seria mebli biurowych Modulus to wszechstronna i funkcjonalna linia, zaprojektowana i wykonana przez AJ Produkty. Przemyślany design, mnóstwo miejsca do przechowywania oraz wiele kolorów do wyboru - wszystko to pozwala łatwo stworzyć rozwiązanie, które sprosta indywidualnym oczekiwaniom każdego biznesu. Bez względu na to, czy pracujesz w niewielkim domowym biurze, przestrzeni open-space, czy prywatnym gabinecie - Modulus spełni twoje oczekiwania. Dzięki modułowemu konceptowi, można dowolnie rozbudowywać i zmieniać system, zgodnie z rozwojem i rosnącymi potrzebami firmy. Wszystko po to, by każdy dzień w pracy był przyjemny i efektywny!Praktyczna i funkcjonalna wyspa na kółkach z serii Modulus zapewnia mnóstwo miejsca do pracy i przechowywania. Składa się z 4 białych regałów z 2 półkami każdy, dębowego blatu oraz kół, co pozwala na łatwe przemieszczanie. Nadaje się do biur typu open-space, gabinetów, sal szkolnych itp. Dzięki kołom, można łatwo zmienić aranżację pomieszczenia lub odsunąć wyspę, gdy nie jest używana. Wyspa jest szczególnie polecana do pracy w zespole, szybkich spotkań na stojąco oraz jako dodatkowe miejsce do pracy. Regały są ustawione tyłem do siebie, co pozwala przechowywać segregatory, pojemniki oraz przybory biurowe. Na półkach warto dodatkowo ustawić wkłady z przegrodami lub szufladami z serii Modulus, dzięki czemu można sprawnie spersonalizować przechowywanie i dostosować rozwiązanie do potrzeb konkretnego biznesu.

Seria mebli biurowych Modulus to wszechstronna i funkcjonalna linia, zaprojektowana i wykonana przez AJ Produkty. Przemyślany design, mnóstwo miejsca do przechowywania oraz wiele kolorów do wyboru - wszystko to pozwala łatwo stworzyć rozwiązanie, które sprosta indywidualnym oczekiwaniom każdego biznesu. Bez względu na to, czy pracujesz w niewielkim domowym biurze, przestrzeni open-space, czy prywatnym gabinecie - Modulus spełni twoje oczekiwania. Dzięki modułowemu konceptowi, można dowolnie rozbudowywać i zmieniać system, zgodnie z rozwojem i rosnącymi potrzebami firmy. Wszystko po to, by każdy dzień w pracy był przyjemny i efektywny!

Dokumenty

Specyfikacja produktu

 • Wysokość:895 mm
 • Szerokość:1600 mm
 • Głębokość:800 mm
 • Kolor korpusu:Biały 
 • Materiał:Laminat 
 • Kolor blatu:Dąb 
 • Specyfikacja materiału:Kronospan - 8431 SU Nagano oak 
 • Waga:117,45 kg
 • Montaż:Do samodzielnego montażu