Nowość

Biurko z regulacją wysokości QBUS

Proste, 1600x800 mm, czarna rama, dąb

Nr art.: 1620216
  • Trzy programowalne wysokości
  • Szeroki zakres regulacji
  • Mechanizm antykolizyjny
Biurko z elektryczną regulacją wysokości i prostokątnym blatem. Biurko charakteryzuje się szerokim zakresem minimalnej i maksymalnej wysokości roboczej, co zapewnia dużą elastyczność. Rama w kształcie litery T z mechanizmem antykolizyjnym, który pomaga zapobiegać obrażeniom spowodowanym zakleszczeniem.
Kolor blatu: Dąb
Kolor stelaża: Czarny
1 409,-
Netto (bez VAT)
Przeliczanie czasu dostawy...
Gwarancja w latach: 7

Informacje o produkcie

Szybko i łatwo zmieniaj swoją pozycję roboczą dzięki biurku umożliwiającemu pracę na stojąco QBUS. Stojąca pozycja robocza to prosty, ale skuteczny sposób na poprawę samopoczucia i zmniejszenie ryzyka kontuzji pleców i szyi.

Duży zakres pomiędzy najniższą i najwyższą możliwą wysokością roboczą sprawia, że ​​jest to bardzo elastyczne rozwiązanie. Biurko umożliwia łatwe dostosowanie do każdego użytkownika, nawet osób bardzo wysokich! Można łatwo zaprogramować wysokość podczas pracy na siedząco i stojąco, co zapewnia ergonomiczną pozycję za każdym razem.

Rama w kształcie litery T jest bardzo wytrzymała i nie generuje prawie żadnego hałasu podczas regulacji wysokości. Sprytny mechanizm antyzgnieceniowy to funkcja, która wykrywa przeszkody i zatrzymuje biurko. Przedłuża to żywotność biurka i innych urządzeń biurowych.

Biurko posiada trwałą powierzchnię z laminatu, która jest niezwykle łatwa w czyszczeniu. Laminat to doskonały wybór do nowoczesnych biur, gdzie potrzeba wytrzymałych mebli. Wybierz kolor blatu i dopasuj biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu.

Potrzebujesz miejsca do przechowywania? Meble z serii QBUS doskonale do siebie pasują i umożliwiają łatwą rozbudowę systemu w razie potrzeby. Wszystko po to, aby Twój dzień pracy był efektywny!

Dokumenty

Specyfikacja produktu