Brak produktów w tej kategorii. Zapraszamy do odwiedzenia Modulus.

Biurko funkcjonalne Modulus

Znajdź swoje idealne biurko w firmie AJ Produkty. U nas znajdziesz potrzebne meble, aby wyposażyć stanowisko pracy, które odpowiada Twoim potrzebom, niezależnie od tego, czy szukasz tradycyjnego biurka w klasycznych kolorach drewna, nowoczesnego designu w rozsądnych cenach, czy też biurka typu sit stand, które pomoże Ci poprawić kondycję w pracy. Nowoczesne biurka narożne pomogą jak najlepiej wykorzystać powierzchnię każdego biura. Wybierz biurko narożne lewe lub biurko narożne prawe i dopasuj wymiary biurka i pozostałe umeblowanie do swojego wnętrza. Dobierz odpowiednie ergonomiczne fotele biurowe i maty antyzmęczeniowe dla komfortu pracowników i poprawy wydajności pracy. Dodaj szafy i szafki z szufladami na dokumenty i wyposażenie biurowe, aby móc zachować porządek w biurze. Posiadamy meble biurowe odpowiednie dla dużych firm, dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz biur domowych. Wszystkie meble cechują się funkcjonalnością i nowoczesnym designem. Designerskie biurko będzie ozdobą każdego biura. Sprawdź naszą stronę internetową, aby znaleźć idealne rozwiązanie! Jeśli nie widzisz tego, czego potrzebujesz, zadzwoń do nas, a my pozyskamy lub zbudujemy potrzebne wyposażenie, aby urządzić Twój gabinet.

Funkcjonalne biurko - niezbędny element w każdym biurze

Funkcjonalne biurko łączy ponadczasowy design z nowoczesnymi wymaganiami. Nowoczesne biurko ma regulowaną wysokość, jest wykonane z trwałych materiałów, jest więc idealne do codziennej pracy. Stabilna konstrukcja posłuży nam przez wiele lat, nie niszcząc się, nie tracąc walorów użytkowych ani wizualnych. Wysuwana półka pod blatem będzie idealna, aby schować klawiaturę komputera. Przestronny blat biurka zapewni odpowiednią przestrzeń do pracy, zarówno w biurze, jak też w domowym zaciszu. Wymiary blatu należy dopasować do potrzeb użytkownika. Nie każdy potrzebuje takiego samego biurka. Największą powierzchnię użytkową mają funkcjonalne biurka narożne. Mebel narożny swobodnie pomieści komputer i sporą ilość dokumentów. Takie funkcjonalne biurko dobrze wykorzystuje przestrzeń pomieszczenia. Biurka biurowe są popularnym sposobem na obniżenie kosztów i zaoszczędzenie miejsca w nowoczesnym biurze na planie otwartym. System ławek umożliwia firmie umieszczenie większej liczby pracowników na mniejszej powierzchni i jest łatwy do rozbudowy w miarę zmieniających się potrzeb. Prosty system oznacza, że ​​dwie lub więcej przestrzeni roboczych dzieli tę samą ramę nóg. Możesz go dostosować do potrzeb pracowników stosując ścianki działowe, szczególnie ścianki działowe dźwiękochłonne. Takie ekrany pozwalają lepiej wytyczyć obszary robocze, zmniejszyć poziom hałasu i zapewnić trochę prywatności pracownikom, nawet przy sporym zagęszczeniu osób w przestrzeni open-space.

Najlepiej sprzedająca się seria Flexus firmy AJ Produkty jest dostępna w trzech kolorach laminatu, takich jak buk, kolor biały lub kolor ciemnoszary. Wybierz pomiędzy konstrukcją nóg o stałej wysokości, wspornikami lub biurkiem z regulacją wysokości z elektrycznie sterowaną i ramą nóg w kształcie litery T. Ta konstrukcja z pojedynczym silnikiem zapewnia ekonomiczną, ale niezawodną stację roboczą, w której można zmieniać pozycję roboczą i wybierać sposób pracy. Ponieważ narożniki często nie są w pełni wykorzystywane, biurko narożne to dobry sposób na jak najlepsze wykorzystanie całej dostępnej powierzchni i uzyskanie dodatkowej przestrzeni roboczej. Wybierz duże biurko w kształcie litery L do gabinetu dla kadry kierowniczej i dla pracowników, którzy wciąż mają dużo papierkowej roboty, aby zapewnić im dużo miejsca do efektywnej pracy. Funkcjonalne biurko na pewno pomoże w uporządkowaniu dokumentów i podniesie komfort pracy. Dodaj kontenerki mające zamykane szuflady, ergonomiczny fotel i dobre oświetlenie, a stworzysz kompletne miejsce pracy.

Funkcjonalne biurko Modulus

Seria mebli Modulus to prawdopodobnie najbardziej funkcjonalna linia mebli w ofercie AJ Produkty. Wszystkie elementy tej serii zostały zaprojektowane i wykonane w naszych fabrykach. Przemyślane rozwiązania, mnóstwo miejsca do przechowywania i wiele kolorów do wyboru - wszystko to pozwala stworzyć system ściśle dostosowany do potrzeb zarówno niewielkiego biura, jak i dużej przestrzeni open space oraz biura prezesa. Co istotne, modułowa konstrukcja sprawia, że elementy doskonale do siebie pasują i można łatwo rozbudować biuro, gdy potrzeby firmy wzrosną. Meble biurowe Modulus premium mają wytrzymałe, ale stylowe wykończenie z laminatu, aby zapobiec zużyciu. Dostępna jest w dwóch kolorach drewna, dębu i brzozy o wyglądzie naturalnego drewna, a także w nowoczesnych monochromatycznych wersjach czerni i bieli. Stanowiska robocze mają do wyboru różne typy nóg. W związku z tym możesz zdecydować się na klasyczną ramę 4-nożną, nowoczesną ramę O-frame lub oszczędzającą miejsce ramę T. Warto zwrócić uwagę na funkcjonalne biurko z elektryczną regulacją wysokości. Takie funkcjonalne biurko pozwala siedzieć lub stać podczas pracy. Zmiana pozycji jest korzystna dla zdrowia pracownika, a praca biurowa jest dzięki temu mniej szkodliwa dla kręgosłupa. To skuteczny sposób na dobre samopoczucie i uniknięcie urazów oraz przeciążeń w perspektywie wielu lat pracy. Opcja biurka z elektryczną regulacją wysokości i ramą w kształcie litery T z mechanizmem antyzgnieceniowym pomaga zapobiegać obrażeniom spowodowanym zakleszczeniem. Dostępny jest szeroki zakres regulacji wysokości ramy, aż 650 mm (różnica między najniższą a najwyższą możliwą pozycją), co sprawia, że stanowisko pracy jest bardzo funkcjonalne. Dzięki temu rama jest bardziej elastyczna i umożliwia dopasowanie biurka do potrzeb każdego użytkownika, niezależnie od wzrostu. Można łatwo zaprogramować wysokość podczas pracy na siedząco i stojąco, co pozwala korzystać z najbardziej ergonomicznej pozycji za każdym razem. Warto podkreślić, że to funkcjonalne biurko nie ma poprzecznej belki, co zapewnia maksymalną ilość miejsca na nogi i ogranicza możliwość urazów. Mechanizm antyzgnieceniowy to funkcja, która wykrywa przeszkody i zatrzymuje biurko przed ewentualną przeszkodą. Przedłuża to żywotność biurka i innych urządzeń biurowych. Biurko posiada trwałą powierzchnię z laminatu, która jest niezwykle łatwa w czyszczeniu. Laminat to trwały materiał, doskonały do nowoczesnych biur, gdzie wymagane jest trwałe wyposażenie. Możesz wybrać kolor blatu i dopasować biurko do pozostałych mebli w pomieszczeniu. Polecamy dokupienie praktycznego panelu frontowego, który zapewnia prywatność i posiada wbudowany uchwyt na kable oraz panele elektryczne. Seria mebli Modulus stworzy biuro "szyte na miarę", przyjazne użytkownikom, a dzięki temu podnoszące komfort i wydajność pracy.
Wybierz pomiędzy biurkiem prostym, narożnym lub falowym w zależności od Twoich preferencji i dostępnej przestrzeni. Oferujemy również krzesła biurowe, szafy biurowe, przegrody, komody, szafki na akta i inne meble. AJ Produkty to kompleksowa oferta, będąca odpowiedzią na wszystkie potrzeby w miejscu pracy. Zapewniamy dobry dzień w pracy!