Zestaw

Stół roboczy z wyposażeniem SOLID

4 szuflady, nośność 750 kg, 2000x800 mm, dąb

Nr art.: 232241
  • Trwały parkiet dębowy
  • Do ciężkich przedmiotów
  • Szafka z 4 szufladami
Stół warsztatowy, który wytrzymuje duże obciążenia. Rama z regulacją wysokości. Wyposażony w zamykaną podwieszaną szafkę z 4 szufladami.
Długość (mm)
4 369,-
Netto (bez VAT)
Przeliczanie czasu dostawy...

Informacje o produkcie

Praktyczny stół roboczy z łatwo dostępnym miejscem do przechowywania, wykonany z trwałych materiałów. Doskonale sprawdzi się w wymagających środowiskach. Wytrzymuje maksymalne równomierne obciążenie 750 kg. Szafka z szufladami jest łatwa do zamontowania pod blatem. Dzięki temu przedmioty niezbędne przy pracy będą zawsze pod ręką.
Gruby blat pokryto parkietem dębowym, który zapewnia wytrzymałą i wszechstronną powierzchnię roboczą. Przednia krawędź stołu wzmocniona ochronną listwą stalową, co umożliwia bezpieczną pracę z użyciem cięższych narzędzi oraz obróbkę metalu. Solidna rama stalowa malowana proszkowo na dyskretny odcień szarości. Stół posiada ręcznie regulowaną ramę, która pozwala ustawiać wysokość roboczą w zakresie 740-995 mm. Dzięki temu łatwo osiągnąć wygodną pozycję przy pracy. Nie zapomnij dodać maty roboczej, aby odciążyć stopy, kolana, biodra i plecy w trakcie pracy na stojąco.
Szafka z szufladami została wykonana z trwałej blachy stalowej. Posiada centralny zamek (z kluczami) blokujący jednocześnie wszystkie szuflady. Każda szafka posiada cztery szuflady do przechowywania narzędzi itp. Szuflady na solidnych prowadnicach, można je całkowicie wysunąć, aby uzyskać łatwy dostęp do zawartości. Każda wytrzymuje maksymalne obciążenie 50 kg. Wyposaż szuflady w praktyczne metalowe wkłady z przegrodami, które ułatwiają sortowanie śrub, gwoździ i innych małych części. Zapewniają dobry przegląd zawartości.

Dokumenty