Zdjęcie produktu

Oznaczenie: zakaz używania telefonów komórkowych

Samoprzylepny poliester, Ø 100 mm

Nr art.: 306290
  • EN ISO 7010
  • Do stref bez telefonów
  • Jasno przekazuje informację
Oznaczenie z symbolem informującym o zakazie używania telefonów komórkowych, zgodne z normą ISO EN 7010.
Średnica (mm)
20,-
Netto (bez VAT)
Przeliczanie czasu dostawy...
Gwarancja w latach: 7

Informacje o produkcieZnak zakazu używania telefonów komórkowych do zastosowania wszędzie tam, gdzie telefony są niepożądane ze względu na hałas lub możliwość złamania praw autorskich. Może również posłużyć do informowania o zakazie użytkowania telefonów w miejscach, gdzie stwarzają one zagrożenie, takich jak np. stacje paliw.

Znaki spełniają wymagania europejskiego i międzynarodowego standardu EN ISO 7010. Norma ta określa kolor i wygląd oznaczeń bezpieczeństwa w miejscu pracy oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba informowania o zagrożeniach. Celem normy jest ułatwienie identyfikacji i zrozumienia typów zagrożeń, bez względu na język, którym posługują się pracownicy i inne informowane osoby.Znak zakazu używania telefonów komórkowych do zastosowania wszędzie tam, gdzie telefony są niepożądane ze względu na hałas lub możliwość złamania praw autorskich. Może również posłużyć do informowania o zakazie użytkowania telefonów w miejscach, gdzie stwarzają one zagrożenie, takich jak np. stacje paliw.

Znaki spełniają wymagania europejskiego i międzynarodowego standardu EN ISO 7010. Norma ta określa kolor i wygląd oznaczeń bezpieczeństwa w miejscu pracy oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba informowania o zagrożeniach. Celem normy jest ułatwienie identyfikacji i zrozumienia typów zagrożeń, bez względu na język, którym posługują się pracownicy i inne informowane osoby.

Dokumenty

Pobierz instrukcję pielęgnacji

Specyfikacja produktu

  • Średnica:100 mm
  • Kolor:Czerwony
  • Materiał:Samoprzylepny poliester
  • Waga:0 kg