Zdjęcie produktu

Oznaczenie: uwaga na wózki widłowe

Samoprzylepny poliester, 200 mm

Nr art.: 306304
  • EN ISO 7010
  • Funkcja ostrzegawcza
  • Poprawia bezpieczeństwo
Oznaczenie ostrzegające o wózkach widłowych oraz innych pojazdach obecnych w danej strefie, zgodne z normą EN ISO 7010.
Netto (bez VAT)
Przeliczanie czasu dostawy...
Gwarancja w latach: 7

Informacje o produkcieZmniejsz ryzyko wypadków i urazów przy pomocy znaków ostrzegawczych informujących pracowników i gości o istniejących zagrożeniach. Prezentowane oznaczenie ostrzega o obecności wózków widłowych i innych urządzeń transportowych.

Znaki spełniają wymagania europejskiego i międzynarodowego standardu EN ISO 7010. Norma ta określa kolor i wygląd oznaczeń bezpieczeństwa w miejscu pracy oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba informowania o zagrożeniach. Celem normy jest ułatwienie identyfikacji i zrozumienia typów zagrożeń, bez względu na język, którym posługują się pracownicy i inne informowane osoby.Zmniejsz ryzyko wypadków i urazów przy pomocy znaków ostrzegawczych informujących pracowników i gości o istniejących zagrożeniach. Prezentowane oznaczenie ostrzega o obecności wózków widłowych i innych urządzeń transportowych.

Znaki spełniają wymagania europejskiego i międzynarodowego standardu EN ISO 7010. Norma ta określa kolor i wygląd oznaczeń bezpieczeństwa w miejscu pracy oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba informowania o zagrożeniach. Celem normy jest ułatwienie identyfikacji i zrozumienia typów zagrożeń, bez względu na język, którym posługują się pracownicy i inne informowane osoby.

Dokumenty

Pobierz instrukcję pielęgnacji

Specyfikacja produktu

  • Wysokość:200 mm
  • Kolor:Żółty
  • Materiał:Samoprzylepny poliester
  • Waga:0,01 kg