Czas na zmianę wyposażenia? Skontaktuj się z nami!

Dzięki szerokiej ofercie i wiedzy, jak działają różne środowiska, możemy pomóc w stworzeniu lepszego otoczenia w pracy. Będzie bezpieczne, wydajne, bardziej uporządkowane – jednym słowem: OPTYMALNE. Nasze rozwiązania obejmują wszystko, od konkretnych produktów aż do kompletnego wystroju pomieszczenia lub całej firmy. Niezależnie od potrzeb nasza indywidualna obsługa jest zawsze dostępna–dla Twojej wygody.
Telefon
Zadzwoń do nas
22 862 38 76
Chat
Użyj czatu
w dolnym prawym rogu
Mail
Napisz do nas
aj@ajprodukty.pl
FAQ
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na
często zadawane pytania

Zmiany w pracy? Pozwól nam pomóc!

Potrzebujesz pomocy w wyposażeniu lub zmianie wystroju biura? Chcesz poprawić warunki w salach lekcyjnych? A może planujesz zwiększyć pojemność magazynu? Dzięki naszej pomocy w projektowaniu wnętrz zyskujesz dostęp do dedykowanego zespołu ekspertów, którzy wesprą Cię od planowania aż po dostawę – niezależnie od tego, czy projekt obejmuje jedno pomieszczenie, czy całą firmę.

Znajdź inspirację wśród gotowych rozwiązań

Skorzystaj z pomocy ekspertów od wnętrz!

Eksperci AJ Produkty są zawsze gotowi pomóc w stworzeniu wnętrza skrojonego na miarę Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz inspiracji, masz pytania dotyczące doboru mebli, tkanin lub kolorów! Czekamy na Ciebie!
Typ firmy
Wpisz wiadomośćDodaj załączniki
Klikając "Wyślij", akceptujesz naszą politykę prywatności.