Nowość
Zdjęcie produktu

Stół konferencyjny AUDREY

2400x1200 mm, biały, ciemnoszary

Nr art.: 1190631
  • Linoleum tłumiące hałas
  • Fazowane krawędzie
  • Zaokrąglone narożniki
Stół konferencyjny dostępny w kilku różnych długościach. Wybierz stół w rozmiarze dostosowanym do wymiarów pomieszczenia i stwórz salę konferencyjną, która jest jednocześnie wygodna i funkcjonalna. Stół wyposażono w blat z dźwiękochłonnego linoleum i ramę w kształcie T.
Kolor blatu: Ciemnoszary
Kolor stelaża: Biały
3 799,-
Netto (bez VAT)
Przeliczanie czasu dostawy...
Gwarancja w latach: 7

Informacje o produkcie

Pora zapomnieć o zestawianiu kilku stołów lub tłoczeniu się wokół zbyt małego blatu. Nasz stół konferencyjny AUDREY dostępny jest w kilku różnych długościach.

Stół konferencyjny z dźwiękochłonnym blatem z linoleum, który sprawdzi się w pomieszczeniu, gdzie odbywają się duże spotkania. Poprawia koncentrację, redukując dźwięki z tła, dzięki czemu zmęczenie znika, a spotkania są bardziej efektywne.
Linoleum to naturalny materiał, który jest przyjazny dla środowiska. Blat jest antystatyczny, co sprawia, że kurz i drobinki brudu nie przyklejają się do niego, a użytkownicy nie zostawiają odcisków palców. Stół łatwo utrzymać w czystości - wystarczy wytrzeć wilgotną lub suchą ściereczką.

Nasz stół konferencyjny posiada zaokrąglone narożniki i fazowane krawędzie, co sprawia, że pracuje się przy nim wyjątkowo wygodnie. Praktyczna rama w kształcie T nie zajmuje wiele miejsca, co zwiększa dostępną przestrzeń pod blatem. Zarówno rama, jak i blat są dostępne w wielu kolorach.

Dokumenty

Specyfikacja produktu