Przyrząd do ćwiczeń

Składany, model szkolny

Nr art.: 23403
  • Składana konstrukcja
  • Mieści się pod stołem
  • Łatwy w obsłudze
Wygodny przyrząd treningowy, który mieści się pod stołem i można go używać z tradycyjnym krzesłem szkolnym. Nasz rower treningowy to sprytne rozwiązanie, które zapewnia uczniom ruch w trakcie dnia w szkole. Jest łatwy w obsłudze, cichy i zajmuje niewiele miejsca podczas przechowywania.
349,-
Netto (bez VAT)
Przeliczanie czasu dostawy...
Gwarancja w latach: 7

Informacje o produkcie

Ruch w trakcie dnia jest bardzo ważny dla dzieci. Rower treningowy to prosty i atrakcyjny sposób na zachęcenie uczniów do aktywnośći w trakcie normalnych zajęć w szkole.

Przyrząd treningowy mieści się pod ławką, a uczniowie mogą z niego korzystać, siedząc na normalnym krześle. Wysokość siedziska można regulować, co zapewnia optymalną wysokość przyrządu.

Używanie rowerka w trakcie zajęć poprawia krążenie, dotlenia organizm i stymuluje pracę mózgu, co zwiększa koncentrację. Rower to świetny sposób na optymalną dawkę ćwiczeń. Ruch jest kluczowy w dzisiejszych czasach, gdyż siedzenie przez wiele godzin jest standardem. Wiele młodych osób ćwiczy mało lub nie ćwuczy wcale. Nasz przyrząd do treningu to skuteczny sposób na umiarkowane ćwiczenia w ciągu dnia. Nasz rower szybko zyskuje popularność wśród uczniów!

Wysokość roweru można łatwo ustawić, sprawia, że przyrząd może być używany przez wiele różnych osób. Rower jest przeznaczony dla uczniów o wzroście między 140 a 160 cm. Nasz rower łatwo złożyć i przenieść. Zajmuje także niewiele miejsca podczas przechowywania. Opór można regulować przy pomocy specjalnej gałki w części centralnej.

Pedały są zaprojektowane w taki sposób, że roweru można także używać na blacie stołu do ćwiczenia mięśni ramion. Jeśli przyrząd na myć używany do ćwiczenia ramion, wystarczy umieścić go na blacie i dostosować do użytkownika.

Dokumenty

Pobierz instrukcję pielęgnacji

Specyfikacja produktu

  • Materiał:Stal
  • Rekomendowana liczba osób potrzebna:1
  • Szacowany czas przygotowania do użytku/osoba:5 Min
  • Waga:2,5 kg