Zestaw

Zestaw do stołówki

Stół 1200x800 mm, buk + 4 krzesła czarna eko-skóra/czarny

Nr art.: 104118
  • Trwały blat z laminatu
  • Sztaplowane krzesła
  • Tapicerka Skai®
1 650,-
Netto (bez VAT)
Przeliczanie czasu dostawy...

Informacje o produkcie

Zestaw mebli zawierający stół i 4 sztaplowane krzesła. Trwały blat i rama w kształcie T z regulowanymi stopkami. Krzesła posiadają miękko wyściełane siedziska i oparcia. Wymiary stołu: W 720 x S 800 x D 1200 cm).
Niewielki, praktyczny zestaw mebli do stołówki i kawiarni. Zestaw doskonale nadaje się także na spotkania i konferencje. Stół i krzesła o trwałych powierzchniach, dzięki którym nadają się do intensywnego użytkowania.
Stół jest trwały i niezwykle stabilny. Prostokątny blat z laminatu jest łatwy w czyszczeniu i dobrze znosi intensywne użytkowanie. Regulowane stopki pozwalają łatwo wypoziomować stół na nierównym podłożu. Rama w kształcie litery T zostałą wykonana z płaskich, owalnych rur stalowych w kolorze czarnym. Zaokrąglenia przy podstawie ułatwiają czyszczenie podłogi pod stołem i wokół niego.
Krzesła posiadają grubą i wygodną wyściółkę dla optymalnego komfortu. Krzesłą tapicerowane materiałem Skai®, który jest trwały i łatwy w czyszczeniu. Ramy krzeseł wykonane z okrągłych rur stalowych lakierowanych proszkowo na kolor czarny. Krzesła posiadają wygodny uchwyt do przenoszenia na oparciach. Nasze krzesła można sztaplować, dzięki czemu łatwo je odstawić, gdy nie są potrzebne. W stanie sztaplowanym zajmują niewiele miejsca i ułatwiają sprzątanie pomieszczeń.

Dokumenty

Ten zestaw zawiera