P1890757
P1890794

Fujifilm

Fujifilm Europe - biuro w Gdańsku

WYZWANIE

Biuro Fujifilm Europe Business Services znajduje się w nowo wybudowanym i prestiżowym Olivia Star, najwyższym budynku w Gdańsku. Gdy nadszedł czas na wyposażenie przestrzeni, lista życzeń zawierała rozwiązania ergonomiczne, produkty dźwiękochłonne, obszary chill out i meble do przechowywania.

ROZWIĄZANIE

Oddział AJ Produkty w Polsce opracował kompletne rozwiązanie aranżacji wnętrz w ścisłej współpracy z klientem i architektem budynku. AJ Produkty i AJ Fabryka Mebli wspólnie dostarczyły specjalnie zaprojektowane szafki pracownicze dostosowane do wymiarów toreb na laptopy – specjalne życzenie Fujifilm. Wszystkie 112 zakupionych biurek to ergonomiczne modele z regulacją wysokości. Nowa siedziba jest także pełna wygodnych mebli wypoczynkowych.
 

EFEKT

Cała przestrzeń jest urządzona w ciepłych kolorach, a wiele elementów wyposażenia wykonano z naturalnych materiałów. Ścianki biurkowe w klasie dźwiękochłonności A zapewniają doskonałą akustykę pomieszczeń. Ergonomiczne biurka z regulacją wysokości pozwalają pracownikom zmieniać pozycję z siedzącej na stojącą w trakcie dnia. Róznorodne meble wypoczynkowe, takie jak siedziska typu bean bag, fotele i sofy, zachęcają do interakcji i zapewniają wygodę w trakcie przerw. – Kilka firm wprowadzało się do budynku tego samego dnia, a my mieliśmy tylko cztery godziny na opróżnienie dwóch ciężarówek i dostarczenie towarów na jedenaste piętro przy użyciu zaledwie jednej windy. Było to trudne wyzwanie logistyczne, ale udało nam się wygrać wyścig z czasem, mówi Błażej Buraczewski, Dyrektor Zarządzający AJ Produkty w Polsce.

KONTAKT Z NASZYMI SPECJALISTAMI

Błażej Buraczewski
Polska centralna

Błażej Buraczewski

887 889 881
blazej.buraczewski@ajprodukty.pl
Aleksandra Janiak
Polska południowa

Aleksandra Janiak

887 804 807
aleksandra.janiak@ajprodukty.pl
Agnieszka Błach
Polska północna

Agnieszka Błach

607 352 900
agnieszka.blach@ajprodukty.pl
Zobacz wszystkie
Pomagamy stworzyć lepsze miejsce pracy.

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się