25207587
25207589

Wohlins

Wohlins - biuro i magazyn

WYZWANIE

Kiedy Wohlins wybudował nową siedzibę, zadanie wyposażenia wnętrz powierzył AJ Solutions. Nowe pomieszczenia to m.in. stołówka, pomieszczenie do wypoczynku, szatnia oraz pokaźny magazyn.

ROZWIĄZANIE

Zespół AJ Solutions stworzył kompleksowe rozwiązanie, zawierające meble, pozostałe wyposażenie oraz podłogi i tekstylia. W centrum uwagi znalazła się jakość oraz funkcjonalny design produktów. Doskonale widać to w nowej szatni, wyposażonej w szafy z serii Create – laureata prestiżowego konkursu dla designerów Red Dot Award 2015. Opracowano także specjalną fototapetę w stosowanych kolorach. Całość emanuje ciepłem, szczególnie ważnym dla osób, które jeszcze przed chwilą znajdowały się zimnym magazynie. W magazynie pojawiły się regały wysokiego składowania z serii Ultimate. Produkty zaprojektowano i wykonano we własnych zakładach Grupy AJ. Regały Ultimate cechują się wysoką efektywnością dzięki wyjątkowo smukłym słupom. Duża funkcjonalność sprawia, że można lepiej wykorzystać przestrzeń magazynową.

EFEKT

Dzięki innowacyjnym regałom Ultimate, Wohlins zoptymalizował składowanie i transport towarów w swoim magazynie. Roger – Manager w firmie Wohlins – podkreśla poziom satysfakcji z realizacji projektu wspólnie z AJ Solutions. Jego ulubionym nowym pomieszczeniem jest stołówka, która stała się doskonałym miejscem integracji dzięki okrągłym stołom.

 

KONTAKT Z NASZYMI SPECJALISTAMI

Błażej Buraczewski
Polska północna

Błażej Buraczewski

887 889 881
blazej.buraczewski@ajprodukty.pl Sales Director
Aleksandra Janiak
Polska centralna + zachodnia

Aleksandra Janiak

887 804 807
aleksandra.janiak@ajprodukty.pl Key Account Manager
Krzysztof Karpiński
Polska południowa

Krzysztof Karpiński

887 808 181
krzysztof.karpinski@ajprodukty.pl Key Account Manager
Zobacz wszystkie
Pomagamy stworzyć lepsze miejsce pracy.

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się