25207576
25207578

Synsam

Synsam - magazyn

WYZWANIE

Funkcjonalny magazyn to klucz do sukcesu w sprzedaży online. Kiedy firma Synsam uruchomiła sklep internetowy, zaczęła szukać rozwiązania w zakresie magazynowania. – Potrzebowaliśmy stabilnych i kompaktowych regałów dostosowanych do przechowywania naszych kartonów. Nie chcieliśmy marnować przestrzeni – mówi Peder Lanefeld, Manager Logistyki z firmy Synsam.

ROZWIĄZANIE

Peder znalazł regały AJ Produkty o szerokości 120 cm – w rozmiarze idealnym dla kartonów używanych przez Synsam. Zespół AJ Solutions przeprowadził firmę przez proces planowania i realizacji zamówienia. Dostarczono dziesiątki metrów spersonalizowanych regałów z siedmioma półkami zamiast czterech oferowanych w standardzie. Dodatkowo, zaoferowane przez AJ Solutions regały były odporne na zbieranie się kurzu.

EFEKT

Dział E-commerce firmy Synsam jest niezwykle zadowolony ze swojego wyboru. Znalezienie produktu idealnie dopasowanego do rozmiaru kartonów z soczewkami było dla klienta niezwykle istotne. Instalacja zakończyła się sukcesem, a Synsam zoptymalizował magazynowanie swoich produktów.

KONTAKT Z NASZYMI SPECJALISTAMI

Zobacz wszystkie
Pomagamy stworzyć lepsze miejsce pracy.

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się