Rozwiązania do magazynów

ROZWIĄZANIA DO MAGAZYNÓW

Razem sprawimy, że Twój magazyn będzie bardziej wydajny!

Od ponad 40 lat badamy potrzeby klientów. To czego oczekują, stanowi podstawę naszego rozwoju. AJ Solutions to rozwiązania skrojone na miarę potrzeb logistycznych Twojej firmy. Opracowując propozycje dla naszych klientów, bierzemy pod uwagę całe spektrum elementów niezbędnych w procesie magazynowania, tj. szczegóły techniczne, przepływ towarów i utrzymanie ruchu. Wszystko po to, aby zaoferować sprawną logistykę, która przyniesie dobry zwrot z inwestycji.

 

Nasz zespół to pasjonaci w kwestii usprawnień logistycznych i kompleksowych rozwiązań magazynowych. Nowatorski system regałów paletowych Ultimate, który zaprojektowaliśmy i produkujemy we własnych zakładach, to śmiały krok w przyszłość. W ofercie AJ znajdziesz też efektywne i unikatowe rozwiązania w zakresie przechowywania, transportu towarów oraz gamę ergonomicznych akcesoriów. Wszystko dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

 

Dzięki wizytom u klienta, rekomendowaniu produktów oraz sprawnemu planowaniu i realizacji, gwarantujemy sukces Twojego projektu. AJ Solutions urzeczywistnia marzenia i wizje klientów, trzymając pieczę nad całością procesu produkcji, dostawy i montażu rozwiązań.

Stwórzmy razem coś wspaniałego!

AJ Solutions to nieustanne wsparcie klienta w drodze do optymalnie wyposażonych pomieszczeń, bez względu na to, czy chodzi o biuro, linię produkcyjną czy magazyn. Kompleksowa obsługa to czynnik wyróżniający nas na rynku. Z optymizmem spoglądamy w przyszłość, gdzie ramię w ramię z klientami, będziemy tworzyć miejsca pracy jeszcze bardziej efektywne, ergonomiczne i przyjazne pracownikom.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE