25209763
25209765

MTA

MTA - Biuro

WYZWANIE

MTA to firma budowlana, która w ciągu 5 lat zwiększyła zatrudnienie z 3 do 170 pracowników. Jedno z trzech biur MTA znajduje się w Halmstad. Pomieszczenia biurowe zaprojektowało biuro architektów Fredblads. Wyposażenie wnętrz powierzono AJ Solutions. Biuro mieści 16 pracowników i oferuje zarówno miejsce do pracy, jak również komfortową przestrzeń do podładowania akumulatorów w trakcie przerwy.

Satysfakcja z pracy i przyjazne, ergonomiczne otoczenie – te cele przyświecały zespołowi AJ Solutions podczas pracy nad aranżacją stołówki, biura oraz sal konferencyjnych w nowej siedzibie MTA.

ROZWIĄZANIE

Wnętrza zaplanowano w najdrobniejszych szczegółach, użyta kolorystyka nawiązuje do logotypu firmy. Zaaranżowano prywatne biura, przestrzeń wspólną dla 16 osób oraz 6 stanowisk przechodnich dla pracowników, którzy są ciągle w ruchu. Wykorzystano biurka z elektryczną regulacją wysokości i szafy z bocznym otwieraniem, które pełnią też funkcję ścianek działowych. Pokoje spotkań wyposażono w komfortowe meble, które uprzyjemnią nawet najdłuższe konferencje. W stołówce znalazły się artykuły sprzyjające wypoczynkowi i duży, okrągły stół zapewniający integrację pracowników podczas posiłków.

EFEKT

W siedzibie MTA stworzono komfortowe warunki do pracy w przyjaznym środowisku oraz miejsce do działań zespołowych i integracji. Stanowiska są ergonomiczne, dzięki zastosowaniu biurek z elektryczną regulacją wysokości, które pozwalają na zmianę pozycji i dostosowane jej do aktualnego zajęcia. – Wielu naszych pracowników oddało krzesła, bo bez przerwy pracują na stojąco, więc można uznać, że elektryczne biurka były strzałem w 10! – mówi Mats Johansson z MTA. Zamiast krzeseł, pracownicy poprosili o zakup stołków, o które można się oprzeć, gdy nogi odmawiają posłuszeństwa. Okrągłe stoły zastosowane w pomieszczeniach wspólnych sprzyjają integracji i pozytywnie wpływają na atmosferę w pracy.

KONTAKT Z NASZYMI SPECJALISTAMI

Zobacz wszystkie
Pomagamy stworzyć lepsze miejsce pracy.

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się