IMG_9617
IMG_9627

MacGregor

MacGregor - Biuro w Gdańsku

WYZWANIE

Trzy miesiące na dostarczenie kompletnego wyposażenia biura. Taki był wymóg, gdy firma MacGregor w Gdańsku miała zwiększyć załogę z 20 do 80 pracowników. Aby mieć pewność, że cel zostanie osiągnięty, MacGregor powierzył projekt polskiemu oddziałowi AJ Produkty.

ROZWIĄZANIE

AJ Produkty zaproponowały kompleksową obsługę - od planu i rekomendacji produktów aż po dostawę i montaż. Rozwiązanie obejmuje 80 stanowisk pracy wyposażonych w biurka z regulacją wysokości i ścianki dźwiękochłonne, a także szafki osobiste oraz meble do jadalni i stref wypoczynku. Wyposażono również cztery kompaktowe sale spotkań i zadbano o główny stół konferencyjny.
– Udało nam się spełnić wymagania klienta, a wszystkie meble zostały dostarczone i zmontowane w czasie zaledwie dwóch miesięcy od pierwszego kontaktu, mówi Błażej Buraczewski, Dyrektor Zarządzający polskiego oddziału AJ Produkty.

EFEKT

Nowe biuro MacGregor to nowocześnie urządzona przestrzeń, w której dominują szarości przełamane energetyzującą czerwienią. Oprócz samych stanowisk pracy, zadbano o kąciki wypoczynkowe, gdzie załoga może się integrować w trakcie przerw.
– Każdy pracownik ma do dyspozycji ergonomiczne stanowisko wyposażone w biurko z regulacją wysokości i wygodne krzesło. Odpowiedzieliśmy w ten sposób na potrzeby klienta, mówi Błażej Buraczewski i dodaje:
– Praca odbywa się na przestrzeni wspólnej, w związku z czym klient obawiał się wysokiego poziomu hałasu w biurze. Stanowiska wyposażyliśmy w ścianki akustyczne w najwyższej klasie dźwiękochłonności. Poprawiło to akustykę pomieszczeń i zmniejszyło poziom szkodliwego hałasu.
MacGregor pracuje w zgodzie z filozofią tzw. czystego biurka. Rozwiązania do przechowywania dostarczone przez AJ Produkty zapewniły miejsce na niezbędne dokumenty i pomogły dochować wierności filozofii firmy.

KONTAKT Z NASZYMI SPECJALISTAMI

Zobacz wszystkie
Pomagamy stworzyć lepsze miejsce pracy.

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się