Ludzie i środowisko

Ludzie i środowisko

Ludzie i środowisko

W ciągu 40 lat zbadaliśmy potrzeby naszych klientów. To podstawa naszej własnej produkcji. Ucząc się potrzeb naszych klientów, możemy odpowiednio rozwijać i ulepszać nasze procesy zakupowe, projektowe i produkcyjne.

Jakość, środowisko i zrównoważony rozwój

AJ Produkty jest wiodącym dostawcą wyposażenia biura, przemysłu i magazynu. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, aby sprostać wymaganiom klientów oraz obowiązkom w zakresie ochrony środowiska. Dzięki naszemu systemowi zarządzania jakością i środowiskiem, opracowaliśmy szereg skutecznych narzędzi, które pozwalają nam sprostać wszelkim wymogom środowiskowym oraz spełnić oczekiwania klientów.

 

Poprzez wypracowane systemy zarządzania pokazujemy pełne zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i rozwój naszej firmy. We współpracy z klientami i dostawcami, AJ Produkty aktywnie dąży do ciągłego doskonalenia procesów i usług, nie zapominając o środowisku naturalnym. Szukamy ekologicznych rozwiązań zarówno w obszarze produkcyjnym, jak i transportowym.

 

Część naszego asortymentu posiada certyfikaty środowiskowe, takie jak m.in. Möbelfakta, Nordic Ecolabel/Nordic Swan, Byggvarubedömningen, SundaHus i Basta. W  AJ Produkty pracujemy zgodnie z zasadami Global Compact ONZ z uwzględnieniem praw człowieka, praw pracowniczych, ochrony środowiska oraz przeciwdziałania korupcji. Powyższymi zasadami kierujemy się również we współpracy z naszymi dostawcami i partnerami biznesowymi.

Customerservice_insp_2
Enock_Elin_insp_4
Certified_insp_3
Deliveries_insp_1

Pełna kontrola od pomysłu do realizacji

Sprzedajemy szafy, stoły i krzesła - ale nie tylko to kupują od nasi klienci! Kupują przede wszystkim funkcjonalne biura, praktyczne magazyny i lepsze miejsca pracy.

Nieustanie śledzimy rynek i nowoczesne trendy, co pozwala nam rozwijać portfolio produktów, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalnych rozwiązań, które pomagają tworzyć lepsze warunki pracy.

Własne fabryki dają większe możliwości

Duża część naszych produktów, m.in. szafy metalowe, regały magazynowe oraz meble do biura, produkujemy sami w fabrykach AJ w Polsce i  Słowacji. Dzięki fabrykom nieustannie wzbogacamy produkty o nowe funkcje. Cały proces jest prowadzony wewnątrz organizacji - posiadamy także własny dział projektowania, który odpowiada na potrzeby rynku.

Własne fabryki to świadomy wybór zapewniający kontrolę nad całym procesem, od pomysłu i projektu aż po gotowy produkt. Dzięki temu nasze artykuły oferujemy w przystępnych cenach, przy zachowaniu wysokiej jakości.

AJ Metal Design

AJ Metal Design

AJ Metal Design to nowoczesna fabryka, która produkuje wyroby metalowe, spełniające wymagania dotyczące projektowania, ergonomii i funkcjonalności.

AJ Fabryka Mebli

AJ Fabryka Mebli

AJ Fabryka Mebli jest dynamicznym i odnoszącym sukcesy producentem mebli i ich komponentów.