image description

Nasza idea

Unikalne potrzeby, unikalne rozwiązania.

Potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu i aranżacji  miejsca pracy? W AJ Solutions jesteśmy specjalistami w realizacji projektów dla biur, szkół, magazynów oraz zakładów przemysłowych. Nieprzerwanie od ponad 40 lat spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów z całej Europy. Oferujemy kompleksowe rozwiązania projektowane w 3D, doradztwo produktowe, dostawę i pomoc w montażu.

Dlaczego AJ Solutions?

Doradztwo
Mamy długoletnie doświadczenie w proponowaniu rozwiązań, wyposażaniu wnętrz i prowadzeniu projektów we wszystkich gałęziach biznesu.
Kompleksowe rozwiązania
AJ Solutions to synonim kompleksowego rozwiązania. Towarzyszymy klientom na każdym etapie: od planowania aż po przecięcie wstęgi na uroczystości otwarcia.
Pełne zaangażowanie
W naszej działalności klient jest zawsze na pierwszym miejscu. Jesteśmy otwarci na pytania i sugestie - wszystko po to, by zaoferować rozwiązanie skrojone na miarę.
image description

Ocena potrzeb

Jakich produktów potrzebujesz? Jakiego rozwiązania szukasz? Wspólnie analizujemy Twoje miejsce pracy i oceniamy potrzeby aby uzyskać kompleksowe rozwiązanie, zoptymalizowane do pracy. W ten sposób możemy stworzyć dokładnie takie miejsce pracy, jakie sobie wyobrażasz. Podejmiemy każde wyzwanie, zbadamy potrzeby i przygotujemy dla Ciebie propozycję.

image description

Propozycja rozwiązania

Ile biurek można umieścić bez poczucia ścisku? Ile regałów paletowych zmieści się w magazynie? To pytania na które może być ciężko odpowiedzieć. Dlatego tworzenie projektów 3D daje jasny obraz wyniku końcowego. Zapewniamy, że Twoja wizja stanie się rzeczywistością.

Ergonomiczne, funkcjonalne, eleganckie i niedrogie - to najlepsza charakterystyka naszych produktów. Dzięki szerokiej gamie ponad 15 000 wysokiej jakości produktów możemy zaproponować najlepsze rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

Zajmiemy się rekomendacją produktów i aranżacją wnętrza. Wszystko po to, byś otrzymał rozwiązanie ściśle dostosowane do potrzeb.

Co sądzą nasi klienci?

Szukaliśmy niedrogich mebli dobrej jakości. Od AJ Solutions otrzymaliśmy pakiet produktów i usług. Doradca wypożyczył nam nawet krzesło do testów, żebyśmy mogli dokonać najlepszego dla siebie wyboru.

Niklas Ahnelövs, CEO, InfoBuild

Doradca z AJ Solutions był wspaniały – zaprezentował kilka rozwiązań i pomógł wybrać optymalne produkty.

Canita Dagård, Operations Manager, Marknadsföreningen in Halland

Rozwiązania AJ Solutions są wypadkową szerokiego portfolio produktów i sprawnego planowania. Otrzymaliśmy ofertę idealnie dostosowaną do naszych potrzeb.

Malin Gejde, QRE Manager, Schenker

Rozwiązanie zaproponowane przez AJ Solutions było doskonałe pod każdym względem. Całości dopełniła szybka dostawa. Gdybym musiał ponownie realizować podobny projekt, bez wahania zwróciłbym się do AJ Solutions.

Lars Rane, Pośrednik Handlu Nieruchomościami Fastighetsbyrån w Halmstad

KONTAKT Z NASZYMI SPECJALISTAMI

Zobacz wszystkie
Pomagamy stworzyć lepsze miejsce pracy.

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się