25208481
25208483

Hovas

Hovas - Szkoła

WYZWANIE

Fenestra to szkoła podstawowa i gimnazjum w Nya Hovås – dzielnicy Göteborga. Kiedy jednostka przeniosła się do luksusowego budynku Spektrum, autorstwa Magnusa Månssona i Charlotte Erdegard z biura architektów Semren & Månsson, potrzebne było nowe wyposażenie. Misję powierzono AJ Solutions. Efektem są nowoczesne i kolorowe przestrzenie edukacyjne, urządzone z charakterem. Kiedy Fenestra przeniosła się do budynku Spektrum, zespół AJ Solutions został poproszony o stworzenie kompleksowego, unikalnego rozwiązania w zakresie wyposażenia, nawiązującego do stylu architektonicznego nowej siedziby.

ROZWIĄZANIE

Wnętrza pomalowano na stonowany kolor niebieski, a następnie wyposażono w solidne drewniane meble. Pojawiło się mnóstwo miejsca do siedzenia w postaci ergonomicznych siedzisk, pozwalających na zmianę pozycji, np. typu FatBoy, kanap z wysokim oparciem absorbującym hałas oraz innowacyjnych piłek balansowych, które trenują równowagę i mięśnie. W pokojach nauczycielskich zespół AJ Solutions umieścił serię mebli Radius, wykonaną z litego drewna ze skórzanymi detalami.

EFEKT

Dzięki AJ Solutions, wnętrza są jasne, nowoczesne, kolorowe. Zyskały też mnóstwo charakteru. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie pokochali nowe otoczenie. Meble dźwiękochłonne i ergonomiczne siedziska, oferujące relaks dla pleców po wielu godzinach spędzonych w ławce, tworzą sprzyjające środowisko do pracy i nauki.

KONTAKT Z NASZYMI SPECJALISTAMI

Zobacz wszystkie
Pomagamy stworzyć lepsze miejsce pracy.

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się